England time

14:00

Ahojte tento článok som začala pripravovať už v sobotu aby sa vám mohol v nedeľu publikovať a aby ste mi mohli poradiť :-)
Kedže som tu spomínala,že 7.10. konečne odchádzam do anglicka tak si spisujem podrobnosti a veci čo si chcem kúpiť spravila som si UK wishlist kedže ten predtým je skor jeseň/zima 2012 wishlist.
V anglicku si chcem kupiť hlavné 4 položky a to Kotníkové topánky Zara,biele a čierne rifle,Krivák Mango,Parka H&M.
Fotky týchto 4 vecí budete môcť vidieť na fotke nižšie,dalej si chcem kúpiť ešte nejaké dalšie rifle,čižmy,svetriky,kabelky a tak. Ale tieto 4 veci sú nutnosť a POTREBUJEM ICH!:D

Na fotke môžete vidieť všetky 4 položky,len ta parka je zelená nie čierna,len sa mi nepodarilo nájsť zelenú a musela som dať sivé pozadie,lebo na bielom nebolo vidno rifle:D

A prišli mi otázky,že ako ja do toho anglicka idem a načo:D No každý rok chodím zo školy na týždeň do Anglicka,je to vlastne jazykový pobyt spojený so spoznávaním(čítaj pre mňa s nakupovaním:D)
Stále je to tak,že v pondelok sa ubytujeme v hosťovských rodinách,kt. pre nás varia a starajú sa o nás.
Vačšinou hned v pondelok pôjdeme pozrieť nejaké pamiatky,hrad,zámok alebo niečo iné. V utorok vstávame do školy kde sa učime 4 hodiny a potom máme popoludní program poznávanie pamiatok spolu s nakupovaním ( program ešte nemám ked ho dostanem uvidíte) a potom nákupy.Na nákupy máme stále budto 1,50 až 3 hodiny,no v Londýne máme rozchod skoro 4-5 hodín:D večer je návrat do rodín kde môžeme isť ešte niekam von sami.Ale väčšinou som taká unavená,že zo sprchy si ľahnem a spím,ale aspoň 2 krát sa premôžem a pôjdem aj von:D V stredu máme celodenný výlet+ nakupovanie a vo štvrtok opäť škola a potom program+nákupy a v piatok to isté,v sobotu sme tam posledný deň a ten celý trávime v LONDYNE do ktorého ideme už skoro ráno a celý deň nakupujeme a pozeráme pamiatky,pre mňa je to už nuda,kedže som ich už 2krát videla:D ale nákupy rulez! Potom nastúpime do autobusu a naspäť domov,do anglicka ide s nami aj jedna česká škola takže máme aj zastávku v Prahe kde stihnem akurát skočiť do Starsbucks.To je asi všetko ohľadom Anglicka:D:-)

A takto to teraz vyzerá doma,pišem čo mi do anglicka treba,pomaličky dokupujem veci a balím,kedže cez týždeň nemám čas a cez víkend by som to nestihla.


1.Kupujem drogériu a veci čo mi treba.
2.Študujem teen vogue Hand book ( zdokonaľujem sa v angličtine:D) píšem zoznam vecí čo mi treba do anglicka a neviem sa nabažiť Carmexu,kt. si kúpim aspoň 5x v anglicku:D Počúvam pesničky ipode a relaxujem pri Harry Potter 4ke na svojom super-cute vankúšiku!:D

Beriem si so sebou notebook,zrkadlovku,ipod takže tešte sa na fotky a možno ked sa podarí( nech máme prosím wifi!) tak aj post z Anglicka :-))

A ked prídem bude Anglická giveaway :-) Veľkááááá giveaway!! <3 
Majte sa krásne,ja sa idem učiť kedže je zajtra opäť Pondelok :// Vaša Ika! <3 

You Might Also Like

7 komentárov

 1. tak doufám, že v Anglii vše seženeš a taky bych si nechala líbit nakupovací týden s pár výletama :)))
  a těším se na GA! :))
  Tereza♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super članok, no aj tiež nemam čas cez tyžden sa baliť, a to piatok už idem..ale tak hadam to nejak dam..lebo ešte fakt nič nemam zbalene :D..pekny programik to mate :) uži si to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. to musí byť úžasné! poriadne si to uži a dúfam,že bude aj veľký new in :) teším sa na ga

  OdpovedaťOdstrániť
 4. už sa teším na posty z anglicka! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Great blog ;*
  I follow you, can you follow me back? http://fashion-by-anita.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Loving that Mango leather jacket! Thank you so much for the sweet and supportive comment! Following you back :)

  XoXo
  Plami

  http://www.fashionthrill.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)