Ryor vol. 2 a Catrice výpredaj

15:34

Ahojte kočeny! <3 Dnes vám ukážem čo som si kúpila vo výpredaji značky Catrice :-) Vo výpredaji boli  líceny 3 rúže lesky a všeličo iné ja som si vybrala pár veci :-)
O kvalite písať netreba,je to Dobrá drogérková značka a ked ich otestujem určite o nich budete vedieť aj vy :-) 
Samozrejme ruže som tak "horlivo"skúšala,že som ružový polámala:D ale sú skvelé:) prvý je taký čučoriedkový ale na perách chytá na ružovo-fialovo,druhý je oranžovo-červený užasny:) a posledný je barbie pink! <3:) Lícenka bola posledná (ta napravo) tak je ťuknutá ale je to krásna ružová a blush bol tiež posledný celý , svetlý krásny na konturovanie ale aj na lícenku ,lesk som si vzala len s trblietkami lebo lesky nepouživam ale pôjdem si ešte po jeden ružový:)


A kedže už dlhšiu dobu spolupracujem so značkou Ryor :) bola to moja prvá spolupráca tak mi poslali mega balíček vecí na testovanie plus vzorky :) 3 krémiky , jednu masku a jeden zázračný krém:D dnes vám predstavím masku a zazračný krém :D


  
Prvá je hydratačná maska s minerálmi :) Fakt som nečakala,že mi pošlú toľko vecí :) takže maska je dosť nezvyčajná,je to ako krém :) ked som si ju naniesla dosť ma udivilo,že mám počkať 20 minúť a ona vsiakne,ale budiš.A dámy a páni! Vážne vsiakla krásne a pleť bola maximálne hydratovaná,dá sa používať namiesto krému a krásne vonia :) Mám suchú pleť ale po tejto maske je maximálne hydratovaná :) takže 5/5 :) Super rozhodne kúpim znova :)
Druhá vec je Spomaľovač rastu chlpkov, no voči tejto veci som bola dosť skeptická kedže také veci mi stále nefungujú:D Ale o tomto kréme píšu,že zmierňuje a spomaľuje rast chlpkov tak som to vyskúšala v oblasti podpazušia aplikovať 2x denne 4 dni po sebe :) No.. nič zásadné to nebolo.. Chlpky rástli vážne pomalšie ale "zmiznúť"nezmizli:D to bolo jasné samozrejme:) Budem to používať dalej a uvidíme možno budú výsledky lepšie :) teraz má 3/5 za krásnu vôňu a spomalený rast:) 


Tak čo vy? Používate ryor alebo catrice?:) Tešte sa na dalšiu recenziu na ryor 2 , na parfém z avonu,novinky na deina.sk , nákupy u popolky a na anglický NEW IN! <3 Zajtra na vás čaká recenzia na novinky na www.deina.sk a v nedeľu anglická giveaway+nákupy u popolky :) Vaša Ika<3

You Might Also Like

7 komentárov

Ďakujem za komentáre :)