BB cream

12:00

Ahojte dnes som si pre vás pripravila recenziu na zázrak menom BBcream :) Veľmi ma potešilo ked som zistila,že spoločnosť http://www.bbcreamshop.sk/ mi pošle pár vzoriek na recenziu :-) Prišiel mi 5ml Super + BB od Skin79 a 2 vzorky Missha signature real complete bb cream a Lioele BB cream :) 

Vzorky BBcreamov si nechávam na další týždeň,dnes bude recenzia na Skin79 o tomto legendárnom BBčku ste určite už všetky počuli,tento zázrak z Azie na vás číha všade z youtube kde ho všetky vlogerky vychvaľujú do nebies,či z eshopov kde sa predbiehajú kde ho kúpite za výhodnejšiu cenu,viem ,že tento bbcreamshop je overený a bbcreamy sú pravé a nie ako tie fake ,kt. sú plné Ebay :) 
Začneme balením,je roztomilé! Celé ružové s krásnymi aziatkami a balenie je 5ml. Vo vytiahnutí z krabičky ma upútala leská ružová farba ,kt. zdobí telo a sivý vrchnáčik:) Ked bb cream otvorím do nosa mi udrie krásna vôňa,veľmi mi pripomína Niveu:) Je taká jemná krémová,konzistencia je krémová a nanášanie skvelé,vstrebáva sa celkom rýchlo a zanecháva matný finish. Najviac ma zaujal bieliací efekt,kt. mi treba na moje jazvičky po akné.Farba je pre mňa bleduľu dokonalá! Fakt má sivý podton presne ako moja pleť takže 1*. Krytie je slabé,fakt slúži len na zjednotenie a to robí dokonalo.Ked zaschne tak sú pory minimalizované a tvár je dokonalo hladká:) Ma SPF faktor 25 čo je príjemné plus.


+farba
+balenie
+konzistencia
+matný finish

-slabé krytie
-cena( pre niekoho)

Cena plného balenia je 18,79€ a má 40ml.


<-- ťukni na obrazok,hybe sa;)
You Might Also Like

8 komentárov

Ďakujem za komentáre :)