1907

16:00

Dnes mám pre vás recenziu na najvoňavejší eshop na svete  ked mi tento eshop ponúkol spoluprácu srdce mi zajasalo <3 a ked mi prišiel "magický balíček" tešila som sa ako dieťa,kedže som nevedela dopredu čo mi pošlú skoro som odpadla od radosti ked som otvorila balík a tam bola ružová voda a 2 mydlá. Toľko vôňe!! Ach:) Zamilovala som sa a viem čo objednám babkám na Vianoce-mydlá z tohto eshopu nič krajšie zabalené a voňavejšie som nevidela ( a to nehovorím o mojej vášni k LUSH ) . 
1907.jpg
Prvá vec je Rose Water a to je ružová voda. Táto vodička je vhodná pre suchú citlivú pleť,kt. regeneruje a osviežuje pleť a dámy presne aj toto robí,normálne sa teším na ten okamih kedy sa večer odlíčim a naniesiem si na pleť túto voňavú vodičku.Vonia úplne ako ruže,žiadne chemikálie proste ach:) Určite ked mi skončí prvá fľaštička tak si objednám dalšiu plus ešte jednu levanduľovú.

rose.jpg

Ďalšie 2 veci sú mydlá a to Ružový púčik a Sila kvetov ,kt. prišli nádherne zabalené v bielej krabičke previazané mašlou a na vrchu je pečať :-) Vyzerá to fakt luxusne.Samozrejme som ich nechcela ani len vybrať,ale musela som :( Zatial som vyskúšala len to druhé a to Sila kvetov a na rukách je veľmi prijemné a krásne ruky hydratuje,nie je potrebný žiadny krém takže to ocenia mnohé z vás :-) 

mydla2.jpg

mydla1.jpg
mydla.jpg
Poznáte tento eshop? Máte radi glycerinové mydlá alebo ružovú vodu? :-) Vaša Ika <3 

You Might Also Like

7 komentárov

 1. no necítime, zrejme riadna škoda... fňuk ;(
  tie mydlá majú proste ako píšeš luxusný obal! ;)

  je u mňa GA alias pozvánka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. veľmi pekné, eshop som nepoznala, ale už ho pomaličky spoznávam :) glycerínové mydlá sú fajn, nevysušujú pokožku (paradoxne samotný glycerín áno) a ružové vodičky som ešte nemala

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vyzerá to naozaj luxusne ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)