8 komentárov
 1. za niektoré veci sa naozaj oplatí priplatiť, a u dekoratívky to asi platí dvojnásobne...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som nedávno MAC lícenku dostala od sesternice, ktorej nevyhovoval odtieň. Musím povedať, že som s ňou veľmi spokojná, je to asi najlepšia lícenka na svete :)
  Len do nej!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Můj názor je, že někdy za kvalitu je třeba si připlatit. A pokud někdo má problémy s kůží, tak to dělá velké divy :) Jinak tvůj výběr schvaluju a nejlepší make upy dělá Helena Rubenstein nebo Chanel :) vyzkoušeno ;) Jinak Kérastase se nic nevyrovná, vlastně se všemi tvými volbami souhlasím, protože všechno sama používám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvelé predsavzatie! Skvelý článok! Kvalita bohužiaľ nie u každého víťazí nad kvantitou, ale mala by byť prvoradá! Ani tá najkvalitnejšia dekoratívka nedokáže napraviť, lepšie povedané "skryť" škody spôsobené zlou lacnou nekvalitnou ošetrujúcou kozmetikou. Napokon, porovnajte si zbytočne "preklebetený" :-) mesačný účet za mobil s cenou kvalitného krému, séra, masky, make-upu..., ktoré navyše vydržia minimálne 3 mesiace (krém)až pol roka (maska, sérum, make-up)... Investícia do kvalitnej starostlivosti o pleť sa vždy vráti aj s úrokmi, rovnako ako jej zanedbanie. Nuž a dostaneme len to, za čo si zaplatíme :-) Niekedy je to hlavne za nákladnú reklamu, ktorá ide do ceny kozmetiky, niekedy len za akúsi pochybnú zmes navoňaných chemikálií, niekedy za poctivo spracovaný hodnotný materiál - a posledne menovaný aj niečo stojí... Krásne Vianoce :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja za dekoratívnu kozmetiku toľko peňazí dať nepotrebujem ale čo sa týka krémov, masiek a rôznych prípravkov, tak na tie si potrpím a som ochotná si za ne priplatiť ;)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre<3