ORGANICDAY

16:29

Ahojte,kedže víkend som mala fakt "drsný" oslavovala som svoje narodeniny,kt. mám 28.12 s mojou triedou,oslava bola skvelá a v sobotu som oslavovala kamaratky 18ku:) Teraz mám pred sebou posledný týždeň školy a potom už sú VIANOCE!:)  Dnes som si pre vás prichystala recenziu na obchod Organicday. Eshop Organicday je obchod s biokozmetikou - organickou kozmetikou a aromaterapiou.

Ked som dostala šancu spolupracovať s týmto eshopom tak som sa potešila pretože rada skúšam novinky na pleť kedže nie je ideálna. Musím sa priznať,že čistiacím penám sa vyhýbam oblúkom pretože nato proste nemám čas a donedávna mi to prišlo zbytočné,ale pri skúšani tejto som zistila,že je to skvelá vec! 

Nanášam si ju na pleť každé ráno,počkám 30 sekúnd a opláchnem. Táto pena vonia fakt krásne a čistí perfektne! Pleť je po zmytí čistá,hydratovaná a začervenania sú fuč:) Je krásne zjednotená. Určite teda odporúčam túto penu vyskúšať,nájdete ju tu na TOMTO odkaze za cenu 24,80€ za 100ml. Cena je vyššia,ale kedže sa jedná o bio kozmetiku tak si myslím,že to prehnané nie je ;)Nakoniec niečo Vianočné! :) Vaša Ika! <3 

You Might Also Like

6 komentárov

Ďakujem za komentáre :)