#Fifty shades of grey

16:00

Ahojte kočky,ako sa máte?V piatok som bola na oslave menín mojej kamarátky a sobotu sme mali isť na koncert ale na poslednú chvíľu ho zrušili:( 
Dnes je už opäť pondelok a zase škola našťastie len do štvrtka:) V piatok máme polročné voľno<3

-Zo stránky www.gorila.sk mi prišli knižky,kt. som si objednala,konkrétne Fifty shades of grey,pokračovanie mojej obľúbenej knižky Chatrč,kt. sa volám Návrat do chatrče a ešte jedna kniha pre mamku od R.Cook-a.


-Dnes vám niečo napíšem o knižke fifty shades of grey a o Návrate do Chatrče.Všade sa o nej píše,tak preto som si ju objednala.Ja knižky milujem a nerada čítam obsah knihy predtým ako si ju kúpim a presne tak to bolo s touto.Ked mi prišla a začala som ju čítať bola som mierne zarazená pretože 60% knihy je vážne plný úchylnosti atd.
Píšu o nej samé pozitívne recenzie,takže odporúčam prečítať si ju:)
Môžete si o nej prečítať TU a aj zakúpiť za cenu 13,49€.
-Kniha návrat do Chatrče je pokračovanie mojej obľúbenej knihe Chatrč,od tej knihy som sa nedokázala odtrhnúť mala pútavý,mierne náboženský kontext ale veľmi sa mi páčila.Bola smutná o strácaní a nachádzaní ale určite by zaujala každého z vás.
-Pokračovanie ma rovnaký kontext tiež sa spája s náboženskou tématikou a už sa neviem dočkať kedy sa do nej začítam.
Kúpiť si ju môžete TU za cenu 9,76€.Čítate knižky?Aká je vaša obľúbená?Ika<3

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Ďakujem za tipy, som si istá, že fifty shades of grey by ma bavila, musím si ju objednať :-) pri knihe chatrč, sa mi strašne páči obal a ten úvodný text na obale, možno si nakoniec objednám aj tú :-))

  http://liveinfoxworld.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Veľmi dobrý výber, kniha Chatrč ma už dlhšiu dobu láka, ale neviem sa k tomu prekopať, no verím, že si na ňu konečne čas nájdem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tieto knihy poznám ale som nečítala ;) raz prečítam :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. F. shades som čítala cez Vianoce a teda, mala som čerstvo po nej veľmi zmiešané pocity a kúpy som ľutovala. Odstupom času dumám, že by som zakúpila aj ostatné diely, ale asi iba v AJ, lebo sú to skvelé knihy na učenie práve anglického jazyka. Inak dejovo, úprimne nič moc :) to už sa mi viac páčil Twilight :)a k tým "scénam" no mala som s nimi trošku problém, ale inak pekná rozprávka pre dospelé ženy :) že by vyšší level "červenej knižnice" ?

  OdpovedaťOdstrániť
 5. máš uplnu pravdu je to trošku vyšši level červenej knižnice pri čítaní niektorých cien som bola vážne zaskočená:D a v angličtine je určite oveľa lepšia,to nepochybujem..

  OdpovedaťOdstrániť
 6. S Fifty shades of grey jsem měla podobné pocity :))

  OdpovedaťOdstrániť
 7. cool post!

  http://glamourgirl-bg.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)