#New in

14:00

Ahojte kočky,hlásim sa vám ako MAROD,včera večer ma bolela hlava a mala som teplotu a ráno som už vrela a šla k doktorke a zistila mi,že mám chrípku.Takže si poležím v teple do stredy doma.Včera  mi prišla krásna kabelka z www.najkrajsiekabelky.sk,kt. uvidíte na fotke ale recenzia bude na ňu behom týždňa.Spomínala som vám,že som bola v OC na nákupy a kedže sú všade zľavy tak som si kúpila nejaké kúsky oblečenia.

Prvá vec z ktorej som veľmi šťastná je koženková bundička(krivák) z New yorkeru a stála len 10€. Nejaký krivák som zháňala dlho aj ked som chcela so zlatými detailami tak tento čierno-strieborný som tam nemohla nechať:) Mali posledný v M-ku a kedže pod neho chcem nosiť aj nejaké hrubšie tričko/sveter tak som sa potešila,že je to M-ko:)
Druhá vec je koženková vestička,kt. som videla na rôznych českých blogoch a závidela som im "za 250kč ju majú?To nie je možne!" a prídem do NY a tam na mňa čakala vínova vestička za 10€ ,chcela som čiernu ale bohužiaľ boli už len na mňa veľké čísla a vínova bola v Mku a Lku,tak som opäť vzala Mko a tešila sa!:D Divila som sa,že som v NY nakúpila,kedže tam nakupujem len niekedy. Ďalej som si kúpila strieborny hair cuff (Gate),pretože mám len zlatý :) 

Máte už nové elle slovenky?! Je tam kabelka do ruky:) 
Vaša Ika! <3


You Might Also Like

10 komentárov

 1. mne sa páči tá kabelka úplne najviac :) stále si dodávam odvahu na kúpu červenej, ale zatiaľ som k tomu veľkému rozhodnutiu nedospela :) možno raz, inokedy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tá bunda aj vestička vyzerá dobre :) tiež som v NY kúpila super kabát len za 10 € :)

  Stray Alley

  OdpovedaťOdstrániť
 3. brala by osm tie vesty! ;) za takú cenu!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. takže to je už aj u nás v elle? super :) krásne veci

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ano u nás je teraz ta taštička :)
   ružová alebo čierna:)
   ja mám predplatné a prišla mi čierna:)

   Odstrániť
 5. Křivák chci, ale bohužel v HM ho mají za 900 a nevím jestli by u nás ho v New Yorku měli..ale moc ho chcu :/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nádherná kabelka, aj tá vestička! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)