#wishlist

16:00

Ahojte kočky,dnes len na rýchlo kedže som dnes bola prvýkrát v škole po marodke hned som písala školskú úlohu a písomku -.-.Zajtra ma čaká opravenie známky z španielčiny(bude to fakt ťažké:() a zrejme aj odpoved z dejepisu :( Ach jaj a v piatok ta zlá chémia už vážne chcem víkend :( 
-Trošku pozitívne zhotovila som si wishlist vecí,kt. si chcem kúpiť v jari.

Samozrejme hodinky MK ešte stále niesu skladom(narodeniny som mala v decembri) stále mi píšu,že už sú na ceste,tak uvidíme.

  • A stôl,kt. si chcem kúpiť z Ikea ( link ) je stále vypredaný :( Rozmýšľam aj nad touto posteľou ( link ) páči sa vám?:) mám si ju kúpiť?


1.Rayban wayfarer-tieto okuliare mám ako napodobeninu za nejaké 4€ od nás z čínskeho obchodu.Strašne sa mi páčia,celkom mi aj pristanú takže by som si ich chcela kúpiť aj v originále,už som ich skúšala a sú perfektné<3
2.Canon EF 50mm f/1,8 II- pevná 50-ka. Našla som ju teraz za dobrú akciovú cenu(90€) tak určite bude putovať ku mne kedže mám len základný objektív.
3.White and Navy converse-biele a tmavo-modré conversky.Biele nízke sa hodia k všetkému a kedže už mám červené a sivé tak chcem aj nejaké svetlé a nízke. A modré chcem kvôli tomu,že som si kúpila krásnu modrú budnu na jar,tak nech spolu ladia!:D:)
4.MK wallet-No ked ku mne konečne poputujú moje MK hodinky zrejme si kúpim aj peňaženku.Moja peňaženka nie je vo veľmi dobrom stave a klasika čierno-zlatá je super.
5.Ikea mirror-zrkadlo z Ikea potrebujem na stôl na makeup pretože mi moje veľké mama rozbila:( 
6.Ikea wardrobe-Skriňa,kt. mi vážne treba pretože mám len vešiak na oblečenie z Ikea a zvyšok oblečenia mám v spálni a biela aby mi ladila k inému nábytku.

To je mojích top 6 vecí,čo máte na wishliste vy?:) Ika! <3

You Might Also Like

5 komentárov

Ďakujem za komentáre :)