#MAC

14:30

Ahojte kočky ako sa máte?:) Ja dnes od rána makám na školskom projekte a učím sa kedže zajtra opäť škola :-( 
-Dnes som si pre vás prichystala článok o kozmetike MAC,ktorú zbožňujem aj ked mám len 2 rúže,plánujem lícenku a nejaké ďalšie rúže:)

1.Rúže-Myslím si,že legendárne rúže MAC pozná každá z nás a po nejednom odtieni potajme túži.Ja som tieto rúže videla prvýkrát na blogu MACbarbie07 mojej obľúbenej vloggerky asi 2 roky dozadu.Rúže nielen,že vyzerali designovo skvelo ale aj farby vyzerali krásne intenzívne,takže som pátrala kde nejaký MAC rúž kúpim a sklamanie nastalo vtedy ked som zistila,že jeden rúž stojí nad 10€ . Zasekla som sa,fúha,nie je to veľa za rúž?Podľa mňa dosť ale moji kamaráti mi spravili radosť 2 mi kúpili na narodeniny! Ani si neviete predstaviť aká som bola šťastná!A priznávam,sú návykové. Krásne krémové,hydratačné a tie farby?Asi by som chcela všetky.Určite si sama aspoň 2 odtiene kúpim.
2.Lícenky-sú dalšia vec,ktorá ma doslova opantala,páčia sa mi aj tie minerálne ale aj klasické ten ich úžasny design,aaaaa.Sú krásne zapečatené a vôbec neprášia.Sen,moje lícenky,ktoré vlastním sú klasické drogérkové,ktoré prášia aj ked niektoré sú dobre pigmentované.Ale mac lícenku v nejakej rúžovej by som rada skúsila a zrejme si jednu z www.parfums.sk objednám   :) Ceny sú okolo 20€.
3.Púdre-no pravdupovediac púdre ma nejak nelákajú,sú dosť drahé rovnako ako lícenka a dať 20€ za púder je dosť veľká suma,ked viem,že nejaký púder od Rimmel alebo Dermacol spraví tu istú prácu a za menej peňazí,láka ma to,že je veľa aj svetlých odtieňov a možno si ho raz tak isto kúpim,ale teraz určite nie.
4.Lesky-no lesky,tie som nemala možnosť vyskúšať ale moja kamarátka Timej si ich doniesla z anglicka takže zrejme sa jej opýtam na jej pocity a či stoja zato,u nás sa dajú kupiť dva druhy superglass,ktorú sú veľké alebo lipglass a tie sú menšie skôr také krémové.Cena je okolo 13€-15€ :-)
5.Ceruzky na obočie a pery-no na ceruzky na obočie som počula len dobré veci a jednu používa aj moja obľúbená bloggerka Sabina a veľmi si ju pochvaľuje,ja som doteraz nedokázala identifikovať farbu môjho obočia(niečo od hnedo-zelenej do sivo-hnedej) tak možno v MACU nájdem tu správnu ceruzku a stoja okolo 12€
6.Očné tiene-no to je kapitola sama o sebe,neuveriteľne pigmentované,veľa druhov,tvarov,odtieňov skrátka jedna báseň.Cena je cca 12€ podľa toho či sú v stálej kolekcii alebo limitovaná edícia.
7.Štetce-no štetce sú stále vychvaľované a sama mám doma nejaké štetce MAC ale sama neviem posúdiť či je to originál aj ked sú veľmi kvalitné a jemné.Kúpite ich len po jednom,nie v celej sade a sumy sú fakt vysoké,napr. štetec na linku stojí 20€.
8.Iné pomôcky- ako čistič na štetce,či báza pod makeup,špirály,laky na nechty,pigmenty či paint poty :-)

Takže čo z toho vyplýva,že MAC má rôzne super produkty,ktoré chcem v čo najbližšej dobe vyskúšať a podať recenziu či stoja zato! Začnem lícenkou a skončím možno v anglickom MACU s plnou taškou a prázdnou peňaženkou :D ...majte sa krásne vaša Ika <3

obrázky zdroj:google.


You Might Also Like

8 komentárov

 1. ja som k svojej MAC lícenke prišla ako slepé kura k zrnu ... a aj keď lícenky veľmi nepoužívam, toto bola láaska na prvý pohľad :3 :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. nad kozmetikou od MAC už uvžujem dlhšie ale neviem sa rozhodnúť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak ja som tiež dosť Macmaniak, mám päť rúžov, lesk, púder, sadu štetcov, bázu pod očné tiene, dve palety očných tieňov... a stále sa mi máli!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. něco od Mac bych mooc chtěla! :) Jednou jsemměla stíny, ale to jsem ještě nevěděla, co je to za poklad :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. MAC bolo niečo, po čom som veľmi dlho túžila a k zatiaľ jedinému kúsku (lícenke) som sa dostala úplnou náhodou. Určite však nie je posledná :) Akurát tento týždeň plánujem napísať recenziu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. mac je na mňa drahá ale veľa vecí by som si od nich kúpila. zrejme najviac túžim po rúžoch, ale všetkých :D ! tie sú fakt božské ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. milujem ich tiene! :D Ale tiež si musím dávať pozor pri nákupoch, keďže peňaženka sa nebezpečne zužuje :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)