#Brown with plum

16:30

Ahojte kočky ako sa máte? Tento post pre vás píšem v nedeľu kedže cez týždeň si nemám čas ani sadnúť.O týždeň (1.-2.6) budem v Tatrách na zraze s Biodermou takže už riešim veci okolo toho,plus škola,vybavovanie brigády,nové tetovanie(dúfam,že už čoskoro..) a ešte xy iných vecí.. Ani si neviete predstaviť ako moc chcem prázdniny.
-Dnes som si pre vás pripravila článok Líčenie s produktami od ELFu :-) 
-Túto značku poznám a používam už veeeľmi dlho a teraz som s nimi začala spolupracovať tak mi namiešali mix produktov na líčenie a ja som z toho zhotovila líčenie.
-Nie je to typické denné líčenie skôr večerné ale je veľmi pekné a elegantné.
-Tvár som zjednotila vysoko krycím korektorom Studio Maxi   v odtieni Porcelain. Nie je typický porcelanový ale aj tak je dosť svetlý.Zapracovala som ho do pleti s kabuki štetcom a pleť prepudrovala.
-Na líčka som použila HD lícenku  v odtieni Headliner,ktorú som jemne vklepala do líčok a bronzér som použila z paletky,ktorá už nie je v ponuke ale bronzér si môžete kúpiť TU.Na vrch "líčok" som aplikovala highlighter v odtieni Pinktastic čo je jemná bežovo-ružová perleť.
-Na oči som použila podkladovú bázu a začala nanášať tiene.Do ohybu som naniesla vypalovaný očný tieň Bark  a rozmazala do stratena smerom k obočiu.Do vnútra oku až do stredu som aplikovala taktiež vypalovaný tieň v odtieni Burnt Plum a poriadne rozmazala aby nevznikol silný prechod.
-Nakoniec som aplikovala krémovú linku v odtieni Black a riasenku. Obočie som jemne prečesala.
-Na pery som naniesla fixku na pery v odtieni Pink Petal a pery pretrela balzámom s SPF 15.

Tak čo páči sa vám toto líčenie?Uvítali by ste aj nejaké iné? Vaša Ika! <3 

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Páči,páči,páči ;) Tak ako si napísala,súhlasím skôr na večerné ;) Schvaľujem výber farebnej kombinácii :) Btw naša učiteľka informatiky by mala z teba radosť- tá animácia (y) C:

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja sama preferujem tieto zemitejšie odtiene, takže to hodnotím kladne :) No, ale s tým tetovanim by si mohla počkať :P

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja by som to rozjasnila nejakým svetlejším tieňom do vnútornbého kútika oka, ale to sú len moje preferencie pri líčení:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super líčení, sluší ti to:-)
  http://glamourandbeautyforyou.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)