8 komentárov
 1. Tieto vecičky z tejto kolekcie som videla už na veeľa blogoch a veľmi sa mi páčia,tie laky sa krásne trbliecú a nálepky sú tiež super na nejakú párty alebo len tak :) Tie tvoje nechty vyzerajú veľmi pekne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tyhle nálepky mám též a už se nemůžu dočkat, až je na nějakou akci vyzkouším :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nálepky vypadají moc pěkně, už několikrát jsem si je chtěla objednat, ale pořád nevím, ale na tvých prstíkách to vypadá moc dobře.:)

  http://alice-little.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tie nalepky vyzeraju pekne ale by som chcela vedieť ako dlho vydržia:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ak mám byť úprimná, tak konkrétne tieto tri vecičky ma nezaujali. Neviem, ten lesk vo mne vzbudzuje spomienky na hit môjho detstva a to poľský "blištek na pyštek". No fakt neviem, skôr by som niečo takéto čakala od lacných značiek ako Essence a pod. Nevravím, že produkt nemôže byť kvalitný, veď ty ho v podstate chváliš, ale ten dizajn balenia a že sú farby len nudne "položené" na sebe pre mňa nie je vôbec zaujímavé či lákavé. Nálepky v tomto odtieni na mňa z fotiek pôsobia trochu klaunovsky, ale naživo by to bolo možno inak. Zato Color Riche laky milujem, mám ich doma celkom dosť a som s nimi spokojná, tie fakt môžem. Opäť ale bohužiaľ konkrétne tento odtieň ma nejako extra neoslovil. Hold, každému sa páči niečo iné :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre<3