#Empties

12:51

Ahojte kočky!Konečne víkend,že?Ja som bola včera po vyše roku u očnej lekárky :D Dôvod bol jasný-kontaktné šošovky.Od 6 rána som bola hore,pretože inak by ma ani doktorka nevzala ale všetky vyšetrenia boli dobre a začiatkom týždňa mi prídu šošovky tak držte palce potom sa s nimi ukážem :-) -Tento článok je novinka,nebude pravidelný pretože výrobky spotrebúvam niekedy viac-niekedy menej.Stále predstavím 6 spotrebovaných produktov.
-Jedná sa o empties alebo inak povedané,všetko čo som minula či už pleťová kozmetika alebo dekoratívna alebo aj nejaké sprchové gély či šampony.Tak podme nato!

Prvý výrobok,ktorý som spotrebovala bola pena do kúpeľa Radox ja som vyskúšala vônu Relax-levanduľa a lekno a nič krajšie som predtým necítila! Vážne táto vôňa je bezkonkurenčná a keby sa vyrábala vôňavka v tejto vôni určite by som si ju kúpila.Je veľmi intenzívna ale pritom príjemná a uvoľňujúca.Stačí jej málo a vana je zrazu plná peny,ktorá vydrží celý kúpeľ.Ja som ju používala raz týždenne a bol to fakt zážitok a kúpim si ju rada znova.

Druhý výrobok je taktiež od Radox a je to soľ do kúpeľa,ktorá vonia ako eukalyptus a pôsobi pozitívne na dýchacie cesty.Súhlasim!Táto soľ v kombinácii s penou do kúpeľa=RELAX!Je veľmi príjemná a uvoľňuje stuhnuté svaly a skvelá vôňa je len bonus tak preto si ju rada kúpim znova.
(Ospravedlňujem sa za to balenie ale bohužiaľ naša pošta niekedy ste balíčky rada zdemoluje.)


Tretí výrobok je šampon od Biodermy-Nodé S pre suché,oslabené a poškodené vlasy.No ja rada testujem šampony a zisťujem,ktorý je dobrý či zlý ale tento ma nejak nechytil.Bol veľmi tekutý a vôbec nepenil,čo je pre mňa veľké mínus pretože sa mi zdalo,že vlasy sú stále špinavé a balenie 200ml je pre mňa veľmi malé nato aby som otestovala či je fakt dobrý takže tento výrobok by som si zrejme zas nekúpila.

Štvrtý výrobok je zase môj obľúbený od Biodermy a to čistiací gél Sébium Gel moussant ešte v starom balení,teraz už ho mám v novom.Tento gél je hotová láska.Vážne!Ked som večer unavená a nechce sa mi odličovať tak si vezmem gél umyjem si ním tvár(aj oči) a pod minútu je tvár čistá a pleť hebká a pripravená na spánok.Taktiež ho používam ráno pred nanášaním krému pretože na noc používam hutnejší krém.Jeden z najlepších produktov od Biodermy-kupim zas a znova a potom zas..


Piaty výrobok je korektor od Catrice-camouflage cream,ktorý som si kúpila ked som šla do anglicka s tým,že som svoj Dermacol cover chcela prestriedať ale vôbec som netušila,že môže byť taký skvelý!Balenie je maličké ale plné a pomaly ubúda a odtieň 001 je ideálny aj pre bleduľky ako som ja.Už mám další v zásobe ;)

Šiesty produkt a aj posledný je riasenka od Rimmel a to Scandaleyes retro glam,ktorá je podľa mňa jedna z najlepších,kt.môžete nájsť v drogérii(samozrejme,že aj maybellinky hlavne ta žltá alebo Loreal sú skvelé!) je čierno-čierna a riasy nádherne náliči,vytočí a predlži a to je preste to čo od riasenky očakávam.Riasenku by som si kľudne kúpila znova.


Aké výrobky sú vaše naj a kupujete si ich stále? Ika ♥

You Might Also Like

3 komentárov

 1. neviem či sa mi vôbec niečo niekedy podarilo spotrebovať, keďže si vždy po chvíli kúpim iný produkt, ale radox penu do kúpeľa mám už len na dne nádobky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sůl do koupele jsem měla doma a byla opravdu má oblíbená:) To samé pěna do koupele ,kterou jsem měla vanilkovou a ta byla perfektní!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tú špirálu Scandaleyes som chcela vyskúšať už strašne dlho :)
  FashionEaterLoves

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)