#What is in my school bag?

15:30

Ahojte kočky! Dnes som si pre vás pripravila článok,kt.ste veľmi chceli.Je to čo nosím v mojej školskej taške.Dúfam,že sa vám príspevok bude páčiť.. Ika ♥
-Som v maturitnom ročníku mám malo zošitov a učebníc tak už nemusím nosiť veľkú tašku ale stačí mi kabelka(túto mám z chicnova a je skvelá,veľká a veľmi moderná).
-V taške nosím stále diár alebo nejaký zápisnikteraz som si veľmi obľúbila zápisnik z bornprettystore ma prednú a zadnú kapsičku kde mám maličké nálepky na poznámky aj svoj študijný preukaz a samozrejme peračník kde mám perá,papieriky a hlavne usb kľúč.-Ďalej v mojej taške nájdete zošity a knihy(aké prekvapivé:D).Zošity mám z internetu pretože tieto kvietkované mi veľmi vyhovujú sú pevné a aj veľmi pekné.A knihy?:D O tých žiaľ ja nerozhodujem:D
-Ďalšia vec,ktorú u mňa nájdete je mobil a peňaženka kedže máme v škole bufet(zdravím tetu bufetárku a jej skvelé pizzovníky) a mobil pretože máme na škole internet tak to cez prestávky využívam.K mobilu nosím slúchadlá kedže niekedy máme suplovanú hodinu tak počúvam pesničky.Ak by vás zaujímalo peňaženku mám z ebay a puzdro mám z bornprettystore.(Nájdete TU a TU) Samozrejme nosím aj kľúče kedže rodičia chodia do práce a niekedy si stihnem hodiť do tašky aj žuvačky(tieto mi kúpil otec sú to detské orbitky:D).
-Kozmetická taštička je dalšia vec,ktorú som nosila ale už teraz nenosím pretože som si dala do svojej skrinky maličký košíček v ktorom mám krém na ruky,antibakteriálny gél,púder,pomádu a malú voňavku.Ale v taške u mňa nájdete stále aspoň jednu pomádu.
-Fľaša s vodou alebo v mojom prípade teplý čaj v termoske zo Starbucks.Mám ju už 2 roky a je skvelá:) Inak niekedy mám so sebou ešte dáždnik či okuliare.

To je všetko čo u mňa nájdete v školskej taške:) Ako je to u vás? Nosíte niečo iné? 


Baby a ak zadáte do objednávky kod CGL91 tak budete mať 10% zľavu!!!

You Might Also Like

14 komentárov

 1. Skvelý článok,myslím že niekedy svoj obsah školskej tašky na blogu zverejním aj ja,mám rada takéto články :)) Nosíme toho aj dosť spoločného:)) Ten diár s pandou je zlatý a kryt na mobil úplne dokonalý!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ten mobil :33 Jinak bych řekla, že to máme stejné, teda možná rozdíl se najde :D Já nenosím klíče :D A jinak velmi pěkný článek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Takéto články mám rada, obsah mojej tašky vyzerá podobne, ale keď idem niekedy do školy len na hodinu, vezmem si len malú kabelku ale psaníčko do ruky :) Často nosím ešte nejakú knižku na čítanie do autobusu a vždy pri sebe musím mať žuvačku, cukríky alebo niečo podobné :) Juuu a zamilovala som sa do toho obalu na mobil! ♥

  Stray Alley

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ten sešit na začátku vypadá roztomile :) moc pěkný článek! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já miluju šmírovací články, takže za mě super :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2013/11/rimmel-scandaleyes-lycra-flex-rasenka.html

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Hi!
  Wonderful post!
  Would you like to follow each other? (GFC, facebook, bloglovin)
  If so, please let me know, I will follow you back immediately. :)
  xoxo

  http://narvaga.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Samé skvělé poklady. Super nahlédnutí do tašky, to mě baví ;-).
  Vivi

  OdpovedaťOdstrániť
 8. ja som v maturitnom ročniku tiež nenosila veľa knih ale aj tak som nikdy nevymenila ruxak za kabelku, nemusela som sajedovať že mi stale pada a neviem čo :D .. a tiež sommala niečo ako diar ale to bol zošit a pisala somsi tam všetko, predtym som nemala nikdy žiadny diar:)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. taky jsem psala podobný článek :D
  a tvůj výběr je ideální :))
  http://fashionladyan.blogspot.cz/2013/05/co-mam-v-kabelce.html

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Krásne veci! Všetko sa mi páči, ale kabelku do školy nenosím, vždy ma z nej bolí jedno rameno. :/ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Tá kabelka je super... závidím ti, že už nemusíš nosiť toľko kníh :D
  FashionEaterLoves

  OdpovedaťOdstrániť
 12. tak, YESku máme rovnakú :D
  a potom ostatné veci tiež nosím podobné :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)