#Thank u 2013!

13:22

Ahojte kočky,ako ste Silvestrovali?Ja super,ved ako na Nový rok tak po celý rok..
-Dnes mám pre Vás pripravený článok trošku iný na aké ste zvyknuté a budú to skôr nejaké spomienky na minulý rok ;) Tak ako stále všetko začalo v..


Január/January

V januári to bol presne môj prvý rok s blogom(o pár dni to budú už  roky) a učila som sa fotiť na zrkadlovke,rozbehli sa mi spolupráce a zistila som,že ked neblogujem tak mi to chýba.Predplatila som si ELLE a začala sa blogu venovať naplno.


Február/February

Najdôležitejší okamih pre mňa ako blogerku vôbec-začala som spolupracovať s Biodermou,bola to pre mňa veľká výzva a stále za ňu dakujem.Zamilovala som sa do burgundy farby a čakala dva mesiace nato aby naskladnili biely Iphone5!:D Začala som si meniť svoju izbu na kráľovstvo a hodiny strávila na youtube pozeraním videí.


Marec/March

Najdôležitejšia udalosť!Oslávili sme narodeniny mojej najlepšej kamarátky Timejky a veľa sme nakupovali a jedli sushi:D A upiekla som svoj prvý cheesecake a videla top film pre mňa-LOL :)
Apríl/April

Konečne mi prišiel Iphone 5 a robila som selfie fotky:D Začali sme chodiť do posilky s Evkou a zdravo jesť a hľadala si námet na tetovanie:) Máj/May

Začala som pozerať Carries diaries a dostala kyticu tulipánov( ♥ ) a zažila mega búrku a  prišla som domov celá mokrá:D


Jún/June

Bola som v Tatrách s Biodermou-jedna z najkrajších spomienok ever:) Dala som si tetovanie a skypovala s Timejkou,ktorá mi odišla do Anglicka na 3 mesiace a bola som v Blave na evente.Júl/July

Začali prázdniny a ja som šla do nemocnice-ľadvinové záchvaty,prišla som domov 2 dni pred odletom do Anglicka,kde som strávila celé prázdniny v africko-indickej rodine.Letela som sama a bola to skvelá skúsenosť.


August/August

Ešte stále som bola v Anglicku-ale už som sa tam cítila ako doma-starala som sa o dve deti Anahat a Alysia a vyskúšala rôzne indické jedlá.Bola som na kolotočoch a vykúpila Primark:D


September/September

Zas a znova-škola a tým aj môj posledný ročník na gymku.Príprava stužkovej a po x rokoch som bola na svadbe a zas som skončila v nemocnici na infuziách.


Oktober/October

Prepadla som trilogii Fifty shades,fotili sme sa na tablo,často objednávala z iherb,prežila prvé na-hackovanie na blog(dúfam,že aj posledné) a nafotila úžasny photoshoot.


November/November

Narodila sa mi krásna sesternička-Emma,mala som dokonalú stužkovú a dostala som svojho prvého Tiffanyho! ♥ Krajší november si ani neviem predstaviť:) December/December

Nejak rýchlo to zbehlo nie? TOP dozvuky s najlepšími spolužiakmi,Vianoce,oslávila som 19ku hned 2x a perfektný Silvester.Najkrajší mesiac:)Aký bol Váš rok 2013?Dúfam,že taký super ako ten môj Ika ♥


You Might Also Like

13 komentárov

 1. Nenudila si sa ;) a ako na Nový Rok tak po celý, bude zábava, veď počkaj matura,prijímačka ;) :D
  a som tam,a som tam! :3 bobííík :-*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak Tiffanyho tu nemôžem rozoberať musí stačiť,že to bol darček:) a recept prvy,kt. som vygooglila:D

   Odstrániť
 3. Taky jsme si nechala tetovat a hned 3x :)
  A našla jsem lásku a prožila skvělé zamilované chvíle :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak tetovanie dalšie plánujem čoskoro:) a gratulujem nech vám to vydrží ;)

   Odstrániť
 4. Tak tá posilka nám dlho nevydržala, ale verím, že čoskoro zas začíname a naplno! :D som rada že máme spolu toľko zážitkov, oslavy, chaty a tento rok bude najsuper! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. krásné fotky :) byl to skvělý rok! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. krásne zhrnutie roka. Cheescake vyzerá strašne dobre, musel byť výborný! Pridávam sa k šitateľom tohto skvelého blogu :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)