#Vespa

13:58

Ahojte kočky! Opäť tu máme pondelok a ja ako vysokoškoláčka si ho ešte užívam doma, dlho spím, chodím von, proste relaxujem:)

-Giveaway už beží, vidím, že sa vám páči, kedže sa zapojilo už cez 50 ľudí ;)
-Dnes som si pre Vás pripravila článok o nových vôňach od Coty, tentokrát Vespa for her & him.


Mňa pri slove Vespa napadne ten malý skúter, takže ked mi prišli domov vôňe, celkom som sa zľakla čo to idem vlastne testovať :D 
Vôňe sú vyrobené pre muža aj pre ženu v 30ml balení. 

For her:
Voňa pre ženy je veľmi jemná, púdrová a mne sa veľmi páči! Cítim z nej jemné kvety, no aj niečo sladké, takže je fakt veľmi ženská a aj napriek sladkému podtonu dosť svieža! Vôňu som si veľmi obľúbila a teraz ju používam denne. Výdrž je priemerná a páči sa mi balenie.

Vespa v mojej kabelke(Bershka)

For him: 
Túto vôňu som dala testovať môjmu otcovi, ktorý sa rád zapája do testovania na môj blog a Vespu vymenil za svoju obľúbenú Hugo Boss, aspoň na leto, kedže jemu táto vôňa pripomína parfém, ktorý používal, ked bol v mojom veku :D Podľa neho má šikovné balenie a celkom dobrú výdrž! 

Vespa s otcovou košeľou

Tak ako? Páčia sa Vám tieto vôňe? Už ste ich vyskúšali? Ika ♥

You Might Also Like

5 komentárov

 1. celkově mě dost zaujaly! musí určitě nádherně vonět :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som túto vôňu mala minule vo vzorke a páčila sa mi, ale na mňa bola príliš silná, taká sýta, skôr možno na večer :)

  dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak to si ma navnadila teraz na novú vonu :) Och asi sa po nej niekde poobzerám a spravím si skorší narodeninový darček :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tuhle vůni jsem si oblíbila! Je úplně skvělá :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)