#Makeup genius

17:16

Ahojte kočky! Poslušne hlásim z Bratislavy, kde mám práce nad hlavu. Rozvrh v letnom semestri mám dosť zlý, pretože mám školu od pondelka do stredy, ale od rána do piatej večer :D Popri tom mám kopu práce s akciami na, ktoré sa chystám(už sa teším!) a robím úlohy, ktoré dostávame:D such fun :D
-Dnešný príspevok bude o novej aplikácii makeup genius, ktorú som mala možnosť otestovať medzi prvými na SR:) Natáčala som videa a bola to sranda:) Pomáhala mi kamarátka a finálny výsledok nie je vôbec zlý!( berte ohlad, že sú to moje prvé videa:D)- V DM drogériach sa postupne objavujú tablety, aby si každý mohol túto aplikáciu vyskúšať. Aplikácia sa da zadarmo stiahnuť v Appstore, ale je dostupná aj pre Android zariadenia. 
-Makeup genius vám pomôže vybrať odtieň lícenky, lesku, rúžu, ktorý vám pristane najviac! Stačí ak sa vyfotíte a skúšate produkty, je to veľmi zábavné a jednoduché!- V aplikácii taktiež nájdete návody step-by-step na jednoduchý nude makeup alebo aj vyrazný s použitím produktov Loreal.
-Aplikácia sa hned po pár dňoch umiestnila v prvej trojke najsťahovanejších aplikácií v appstore! -Páči sa vám rúž v DMke ale neviete sa rozhodnúť či kúpiť/nekúpiť a skúšanie je nehygienické? Naskenujte čiarový kod a rúž sa vám objaví na perách! 


Pri kliknutí na fotky Vás to prenesie na moje videá :-) 
Ika! 

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Ta aplikace je super, jeden večer jsem u toho strávila hodně času. :D:D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. S priateľom tú aplikáciu milujeme :) A on možno ešte viac ako ja :D
  MORE than FASHION

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tá aplikácia vyzerá super. :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. už jsem si jí taky stáhla a je super! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super,super,super! Privítala by som aj viac videí ;) :3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vedela som, že sa okolo tejto aplikácie točí nejaký rozruch, ale, že to bude v DM som naozaj netušila. Je to super nápad.
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mne keď to kamoška ukázala, tak som sa úplne čudovala, ako dobre to naskenuje tú tvár a fakt super to funguje! :) Inak teším sa na teba budúci víkend! :))

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)