#Clarisonic Pedi

15:03

Ahojte kočky:) Ako sa máte? Ja celkom fajn, už teraz vám môžem sľúbiť, že budem mať o čom najbližšie dni písať, pretože som bola na super akciách, stretla nových ľudí a otestovala nové veci:) Samozrejme už začala obdobie zápočtov a pomaly už začína aj skúškové :( Ale viem, že o mesiac už budem mať voľno:)

-Dnes by som vám chcela predstaviť novinku na našom trhu Clarisonic Pedi. Kedže už tu máme pomaličky leto upravené chodidlá sú základ. Tým nemyslím len výrazne nalakované nechty, no aj správna pedikúra aby vaše chodidlá boli jemné na dotyk. Keď som sa zúčastnila predstavenia tejto novinky bola som asi týždeň predtým úplne natešená, pretože ja Clarisonic milujem!:D Aj keď doposiaľ som od nich nič nemala, zvažujem Clarisonic Mia 2 na pleť, pretože v Amerike je to N.1 na čistenie pleti. Späť k novinke, Clarisonic Pedi.. Začnem snáď balením, ktoré je fakt pekné a všetko je viditeľne popísané na aké použitie čo slúži.Keď otvoríte krabičku, vykukne na vás samotný prístoj Clarisonic Pedi a vedľa neho príslušný nadstavec+nabíjačka. Vedľa toho sa nachádza Pedi Boost, Pedi Buff a Pedi Balm. 
Použitie je veľmi jednoduché, potom ako si Clarisonic nabijete ho jednoducho zapnete(tlačidlo v strede) a obrúsite si päty sonickym brúsením a v prípade potreby môžete použiť aj kartáčik, ktorý je vhodný aj na mokré čistenie spolu s Pedi Buff, čo je vlastne peeling. Po brúsení aplikujeme Pedi Balm a naše nohy vyzerajú ako nové!
Prístroj je určený na denne používanie, no ja to praktizujem 2-3x týždenne, prípade podľa potreby! 
Clarisonic Pedi som si veľmi obľúbila a stal sa mojím verným spoločníkom a určite si ho zamilujete vy! Zakúpite ho v Parfumérií Fann v Bratislave :-) 

Moje líčenie z eventu Clarisonic Pedi, páči sa Vám? Frederika :-) 
You Might Also Like

6 komentárov

 1. Bože, ten ruž je nadherny! genialne sa ti hodi;) krasnoootka si

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tie masielka chcem vyskúšať! :) a tebe ten na fotke veľmi pristane

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Frederika ja milujem tvoje "žlté" oči :) vyzeráš super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. kraasna si:) a tie masla na pery su velmi pekne farby všetky:)ale inak maš podobne oči ako ja ked som sa odfotila takto z blizka:)))

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)