#Summer is here!

14:50

Ahojte kočky:) Konečne prázdniny! Už mám po skúškach a momentálne som doma a mám angínu, takže sa liečim. Pomaly si vyberám rodinu do ktorej pôjdem robiť aupair a pracujem na novom designe blogu a konečne sa mi splnia sny a budem mať doménu. Mám vymyslené meno a za pomoci technika bude ten design dúfam, že do 1-2 týždňov už na blogu! Samozrejme, že to budú jemné a čisté línie ako to je aj teraz, no nechajte sa prekvapiť :-)

Dnes mám pre Vás len taký random photos článok s fotkami, ktoré sa mi nakopili v mobile a zrkadlovke. Dúfam, že sa vám fotky budú páčiť a ďalší článok bude ešte do konca týždňa a bude to ďalšie líčenie ako minule! Ika:) Haha, predom sa ospravedlňujem za niektoré fotky :D Takto by som zhrnula rok na vysokej škole:D Už mám za sebou jeden rok! A môžem povedať, že to bol rok ako sa patrí:D Užila som si srandy až nad hlavu. Vysoká škola je o učení, ale aj o zábave a o kamarátoch. Stretli sme sa super kolektív a našla som si pár kamarátov, s ktorými som rada trávila čas aj mimo školu. Aj vďaka ním bol môj prvý rok skvelý a už sa teším na september! Moje skills v picmonkey sú jediné na úpravu fotiek, takže #sorryimnotsorry.

 Rozšírila som zbierku o nový pár conversiek, ktoré sú nestarnúca klasika. Teraz vyhrali biele nízke a kúpila som ich Retro Devergo Michalovce, kde som si ich mohla vyskúšať a vybrať zo širokej škály farieb. Určite ak ste z Michaloviec a okolia odporúčam:) 

 Druhý pár tenisiek je Airmax Thea gold/black, ktoré zbožňujem! Dosť som váhala pri kúpe, kedže ceny airmax thea sa pohybujú od 120eur vyššie, no nakoniec som ich dostala ako darček za úspešne zvládnuté skúškové! Klasické airmaxy sa mi nepáčia,prídu mi veľmi veľké a už ich majú všetci. Určite ich vynosím, kedže sú veľmi pohodlné a čierne- moja obľúbená farba :D - takže sa hodia k všetkému. Kúpila som ich v A3 sport v Avione v BA.


Hodinky Daniel Wellington sú už klasika na blogoch všetkých fashion blogeriek:D Aj ja som dostala možnosť si vybrať jedne hodinky a napísať o nich na blogu. Vybrala som si čierno-zlatú kombináciu a veľmi sa mi páčia. Sú jednoduché a druhé v mojej zbierke, kedže mám ešte jedné hodinky, no od Michaela Korsa. Nájdete ich: Classic Sheffield Lady

Odkedy som doma na antibiotikách tak varím:D Naposledy to bolo domáce guacamole, ktoré chutilo celej rodine. Recept je veľmi jednoduchý: 2 zrelé avokáda, soľ, čierne korenie, chilli, 1 paradajka, 1 citrón a strúčik cesnaku a 1 jarná cibuľka. 

Posledná vec, ktorá ma potešila bola kytica pivónií. Všetci čo ma poznajú vedia, že ja milujem pivónie a tulipány, takže keď som uvidela túto kyticu bola som neuveriteľne šťastná! Ak niektoré pozeráte Gossip girl, tak som mala Blair Waldorf chvíľu :) #chuckbassisreal

Prajem vám krásne leto plné zážitkov!

You Might Also Like

3 komentárov

  1. Ty šedivé Niky jsou krásné a stejně tak jako černo zlaté DW. Za mě je to nejhezčí kombinace narozdíl od ostatních :) A oufám, že už tě angína přešla :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)