Fall makeup look

15:20

Ahojte kočky!:)


Začala nám škola a jeseň je v plnom prúde. Pár dní sa už chystám nafotiť outfit pre vás, no počasie žiaľ nepraje:D Veľmi fúka, prší a dosť skoro je už aj tma. Dúfam, že bude krajšie a outfit bude na blogu čím skôr:)Dnes som si pre vás pripravila jednoduchý makeup look, ktorý nosím dosť často v jeseni. Hlavný produkt je určite lícenka s oranžovo-hnedým podtónom na zahriatenie líčenia a jemný rúž. Mala som možnosť vyskúšať nejaké produkty od Mary Kay a musím povedať, že som veľmi spokojná! Lícenky sú krásne pigmentované, prášia len málo a výdrž je bez problémov celý deň. V paletke sú dve farby, jedná je matná a druhá trblietavá, takže ju používam ako rozjasňovač. V tomto líčení som použila rúž MK sparkling rose, ktorý má lesklý finish a krásnu sýtu farbu, výdrž je klasická také dobré 3 hodiny. Farba je veľmi zaujímavá malinová:) 
Na oči som použila paletku od Urban Decay Basic a to tak, že som naniesla trblietavý tieň na pohyblivé viečko a matný hnedý do ohybu, všetko som vytieňovala do stratena a líčenie som zakončila linkou. Teraz som si obľúbila linku od Miss Sporty, super sa s ňou pracuje a vydrží celý deň!:) 

Tento look som vyskúšala aj s vínovým leskom, tak ktorý look sa vám páči viac?

Freder-Ika:) 

You Might Also Like

5 komentárov

  1. Moc pěkné a jemné líčení :) Sluší ti to

    OdpovedaťOdstrániť
  2. pěkné líčení a ty jsi opět moc roztomilá! :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Wow! Your make up is amazing. This is quite a cool idea for the fall season. I like your site. I like that it always offers something interesting to read. I wish you good luck. I am hoping the same coolant works from you in future. Do not hesitate to use custom-paper-writing.org for all new posts and be sure in their brilliant quality at any suitable time!

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre<3

Instagram