#Bioderma perfecteur

16:30

Ahojte kočky!:) Konečne som dorazila domov k rodičom a môžem zverejniť tento článok, kedže mne na byte v Bratislave nejde internet :( -Dnes som si pre vás pripravila článok o novom produkte značky Bioderma z rady Hydrabio. Jedná sa o podkladovú bázu pod makeup a je to prakticky spojenie hydratačného krému+báza. Nepotrebujete 2 produkty a ušetríte tým čas. Bázu testujem už dlhšiu dobu a môžem povedať, že je skvelá. Makeup s ňou vydrží oveľa dlhšie, krásne pleť prejasní, nezanecháva mastný film. Balenie má 40ml a obsahuje pumpičku. 

O tejto báze som si pre vás pripravila aj video, ktoré zverejním v priebehu Veľkej noci, kedy oficiálne spustím svoj youtube channel, čo je taká menšia novinka:) 

Nanášanie je veľmi jednoduché a príjemné, pretože báza ma veľmi ľahkú až penovú konzistenciu. Rýchlo sa vstrebáva a pleť ostáva jemná, vyhladená a príjemná na dotyk. 


Veľmi som si túto bázu obľúbila, pretože sa ráno ponáhľam do školy a nemám čas na aplikáciu krém+báza+makeup+púder:D Nanesiem si Bioderma Hydrabio Perfecteur+makeup a môžem ísť, pretože báza poskytuje krásny finish, nie matný- skôr zamatový, ktorý vyzerá veľmi prirodzene.


Báza je už v predajni, tak ak hľadáte nejakú dobrú bázu pod makeup.. ;) Frederika :)

You Might Also Like

2 komentárov

Ďakujem za komentáre :)