#Tokyotreat

17:58

Ahojte kočky!:) Dnes som si pre Vás pripravila článok, ktorý je trošku iný na aké ste zvyknuté a to recenzia na balíček sladkostí TokyoTreat. Táto značka ma asi pred mesiacom oslovila s ponukou recenzie sladkostí a iných chuťoviek priamo z Japonska. Kedže ja Japonsko milujem a je to jeden z mojích cestovateľských snov, ponuku som prijala a čakala som na balík. 

Dostala som balík Premium za 34,99 dolárov, čo je dosť vysoká cena za sladkosti:D ale prečo nevyskúšať:) Balíčky nájdete TU. Balík mi prišiel cca za 10 dní- krásne zabalený.

Balík obsahuje:


  • cca 13-17 balení sladkostí (záleží na váhe)
  • 1 DIY kit
  • 1 nápoj
  • 1 špeciálna vec- hračka, nápoj..

Tak sa poďme pozrieť čo som si našla v balíku ja a ako mi to chutilo. Všetky veci som ochutnávala s mojími rodičmi, kedže som bola vtedy doma na prázdninách.

Prvá vec bola Pokemon moncolle, čo je špeciálna vec v balíku za mesiac Január. V balíkoch je dokopy 12 druhov týchto hračiek. Musím povedať, že som si rada zaspomínala na éru Pokemon, kedže som ich niekedy zbožňovala a ešte stále mám doma plyšového Pikachu, ktorého ak buchnete po zadku zahrá Pika-chúú :D 


Ďalšia vec, ktorú som si našla v balíku bol Youkai seal snack. Táto malá krabička ukrývala kartičku s prianím a malé "chrumky" s príchuťou cibuľka, korenie.. aspoň mne to tak chutilo:D chuť bola veľmi príjemná, jemná. Jediná vec, ktorá ma zaskočila bola to, že aj keď bolo balenie dosť veľké obsah bol veľmi malý, no to je bežné aj u nás keď si kúpite čipsy:D
Presúvame sa na Pokemn wafers, malé balenie. V balení sa nachádzal malý "keksík" s mliečnou čokoládou a musím uznať, že mi to veľmi nechutilo :( čokoláda mala veľmi umelú chuť a bolo to dosť suché. Ďalšia vec bola asi tá najlepšia v balíku a to Winter premium Pocky, keď ste už mali niekedy možnosť vyskúšať Pocky viete, že je to skvelá vec! Pocky sú vlastne tyčinky namočené v čokoláde a v januárom balíku bola limitovaná edícia v tmavej čokoláde, ktorú milujem. Môžem povedať, že mi veľmi chutili a určite by som uvítala ak by sa začali predávať aj na Slovensku.Tyrant Habanero- vec, ktorej som sa zľakla:D V balíku sa mali nachádzať čipsy(chrumky) s príchuťou papričky Habanero, ktorá je veľmi pikantná. Ja osobne milujem štiplavé veci, no slzia mi oči a niekedy sa až dusím ( zdravím pikantnú omáčku Sriracha!:D) Najprv som dala vyskúšať čipsy otcovi, kedže jemu pikantné veci nevadia a vravel, že nič necíti. Tak som to vyskúšala ja a musím povedať, že pikantné neboli skoro vôbec. Pri prehltaní som cítila trošku pikantnú príchuť, no nič viac. Chuťovo boli inak skvelé! Super snack, len som čakala od hanabero papričky niečo viac:D 

Ďalšia vec v balíku boli cukríky Pokemon Ramune a rovno 5 maličkých balení. Jedne som vyskúšala doma a chutili ako také tie cukríky PEZ z detstva(pamätáte?) a ostatné som doniesla do BA a jedla som ich s kamarátkou Miškou počas prednášky a boli fajn, no žiaľ nič extra-wau.Čokoládovo-arašidové cukríky s názvom Chocoball boli super. Čokoláda bola veľmi chutná a pekne dopĺňala arašidy vo vnútri. Balenie bolo trošku nedomyslené, pretože po otvorení sa to už nedá zatvoriť, takže sa musia cukríky zjesť hneď:D Fuku Fuku Tai Chocolate bola sušienka v tvare rybky(:D) plnená čokoládou. Chuť bola veľmi príjemná, sušienka taktiež takže za mňa určite áno!:)

Ďalšia vec v balíku bola Pokemnom Chewing candy alebo inak povedané žuvacie cukríky s príchuťou ananasu. Boli dosť tvrdé, chuť vydržala veľmi krátko takže ma neoslovili.


Jedli ste už niekedy chrumky s príchuťou vanilkovej zmrzliny? Ani ja nie!:D Youkai ice cream chrumky boli úžasne!:D Veľmi sladké ale rozplývali sa na jazyku. Určite by som si ich kúpila aj na Slovensku!:D Amazake drink-ryžový nápoj, ktorý sa pije teplý ma prekvapil. Predtým som vyskúšala len španielský nápoj Horchata, ale chuť bola veľmi podobná. Trošku sladká, dosť nezvyčajná a určite stojí za ochutnanie:) Posledné dve veci v balíku boli diy a pre mňa mrhanie času:D V kuchyni som spravila neporiadok, nechutilo to dobre- príchuť hrozno nie je vhodná pre sladkosti:D a vôbec ma to nebavilo, no viem si predstaviť malé deti ako sa hrajú v kuchyni a robia neporiadok:DD Vyskúšať tento balíček bola sranda a určite ho odporúčam ak chcete vyskúšať niečo nové :-) Frederika!

You Might Also Like

0 komentárov

Ďakujem za komentáre :)