#Eppi

15:16

Ahojte kočky! 

Zdravím po dlhšej, no o to viac žiadanej pauze. V mojom živote sa za 3 mesiace udialo veľmi veľa vecí či už v pracovnom alebo v súkromnom živote. Stratila som veľmi blízku osobu, ktorá mi chýba každý deň- mojho dedka, ktorý bol fanúšikom môjho blogu number 1! Stále ma vo všetkom podporoval a viem, že teraz na mňa dáva pozor zhora:)
-Mám pre vás prichystané články zo série Back to school ako každý rok, Spotrebované ale aj Favority:)
-Dnes sa pozrieme na zúbok eshopu www.eppi.sk, ktorý mi zaslal krásny balíček. V balíčku sa nachádzali náušnice, ktoré nájdete TU za cenu 80EUR. Náušnice nosíme všetky, že? Moja obľúbená farba je vínova- burgundy, takže výber nebol ťažký. Teda, len výber farby. Pretože stránka ponúka obrovský výber šperkov. Či už hľadáte náušnice, náramky, náhrdelniky na Eppi si určite budete vediet vybrať. 
- Náušnice prišli v krabici a na vrchu krabice bolo logo Eppi(pekný detail). V balíku bol aj darček(voňavé mydlo) a krásny dopis, ktorý bol ručne napísaný. Náušnice boli v zelenej krabičke, ktorá bola dobre vystlaná. V balíku taktiež nájdete pokyny ako sa starať o šperky:) 
Náušnice mi prišli na druhý deň po odoslaní, čo je podľa mňa super! Všetci totiž poznáme nákupy na poslednú chvíľu(Vianoce:D). Zákaznický servis je veľmi milý a poskytne dostatočné informácie aby vás uistil, že ste si dobre vybrali. Určite ma zaujala aj možnosť výberu zabalenia zadarmo a to rovno v šiestich farebných kombináciách! Doručenie kuriérom- Zadarmo a doživotná záruka- Zadarmo! Určite tento obchod odporúčam a už som si vybrala náramok, ktorý si objednám na narodeniny:) Ika!


You Might Also Like

2 komentárov

Ďakujem za komentáre :)