#What's going on?

16:47

Ahojte kočky:) o chvíľku tu máme rok 2017, ale ešte predtým by som vám rada oznámila prekvapenie. 

Keď som si v roku 2012 založila blog, nikdy by som nepovedala, že mi to tak dlho vydrží. V roku 2012 nebolo na trhu toľko blogov ako je teraz, preto bol každý komentár alebo spolupráca niečo nové a lákavé. Každý rok ma to utvrdzovalo v tom, že aj výber vysokej školy bol pre mňa jasný. Zvolila som si vysokú školu so zameraním na print, pretože som sa chcela (aj chcem!) venovať písaniu ďalej.

Pred 2 rokmi v lete som sa s kamarátkou Evkou zhovarála nad pohárom cosmopolitanu o youtube. Pre nás obe bol youtube niečo čo sme chceli stále vyskúšať, no báli sme sa ako to dopadne. No, začali sme tráviť spolu viac a viac času a zistili sme, že sme nie len dobré blogerky, ale aj dobré kamarátky a máme toho veľa spoločného. 


Stretávali sme sa stále kedy sme mohli a "brainstormovali" sme tipy na videá. Koncom novembra sme objednali aparatúru, sadli sme pred kameru a natočili naše prvé video. Išlo to veľmi ľahko a dokonca aj strihanie videa bolo super. Vytvorili sme si vlastný kanál, nafotili fotky a keď sme neboli spolu osobne, na internete sme vymýšľali čo bude ďalej.


Teraz máme na youtube už tri videá na ktoré som veľmi pyšná a určite budeme pokračovať, pretože ako povedala Evka, na našej youtube scéne nepoznám dvojicu(dve dievčatá, nie súrodenci) ktorá natáča. Verím, že sa vám naše videá budú páčiť a poskytnete nám feedback či už pozitívny alebo konštruktívnu kritiku, ktorú potrebujeme. 

To, že natáčam videá na youtube neznamená, že končím s blogom. To znamená len to, že si rozširujem obzory. Teraz som blog trošku "zanedbávala" pretože som editovala videa do skorého rána a učila sa na skúšky. No v roku 2017 sa môžete tešiť na články, ale aj videá. Ďakujem Evke, pretože bez nej by som sa neodvážila vstúpiť do "youtube komunity" a pretože ma podporuje v každom mojom nápade a to dokazuje, že môžeme dosiahnuť všetko po čom túžime, len treba chcieť:) 


V poslednom videu ukazujeme darčeky, ktoré sme dostali na Vianoce tak si ho určite pozrite! Krásny zvyšok dňa, 
Frederika:) 

Náš kanál: Ika&EvkaYou Might Also Like

2 komentárov

Ďakujem za komentáre :)