#Greenery

18:03

Ahojte kočky!:) Dnes som si pre vás pripravila článok o farbe pre rok 2017 a cez víkend na blogu nájdete článok o Ríme :)  

Hrubé kabáty sme vymenili za kožené bundy, čižmy za lodičky či tenisky- áno! Konečne sa oteplilo a cítiť jar vo vzduchu. Dvadsiateho marca bol prvý jarný deň a dni sú konečne dlhšie, presne to po čom sme túžili od decembra. Dlhšie a teplejšie dni značia lepšiu náladu J
No, keďže je tu už tá jar treba vymeniť zimný šatník za jarný. Vedeli ste, že farby pre rok 2016 bola púdrovo ružová a pastelovo modrá? Obe tieto farby zbožňujem a určite ich neprestanem nosiť, no farba pre rok 2017 je zeleň.
Táto farba je popisovaná ako žlto-zelený odtieň, ktorý evokuje prvé jarné dni, keď sa príroda zobúdza zo zimného spánku.
“Greenery je tak trochu odpoveďou na svetovú spoločenskú a politickú atmosféru - v neistom čase má priniesť upokojujúcu istotu,” uviedla Leatrice Eiseman, výkonná riaditeľka Pantone Color Institute.

Tak ako budeme túto farbu nosiť? Nebojte sa, určite netreba chodiť v zelenej od hlavy až po päty! Stačí ju pekne skombinovať a určite sa nedajte limitovať len jedným odtieňom zelenej. Veľmi populárne sú kvetinové vzory, jemné blúzky a rifle s vysokým pásom. Čo vy a zelená? Ika :) 
You Might Also Like

1 komentárov

  1. Ja stále hľadám nekaý kúsok, ktorý by sa mi v tejto farbičke hodil, pretože zatiaľ všetko, čo som si skúšala mi nesvedčalo :) xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)