#Dokonalý toaletný stôl

14:28

Ahojte kočky :) Ako sa máte? Ja super! Konečne mám prázdniny a môžem sa venovať aktivitám na, ktoré som doteraz nemala čas. Strihám videá, píšem články a upratujem, no tiež chodím von a užívam si leto :) Čo robíte vy?

Dnes som si pre vás pripravila článok o mojej závislosti. Ak čítate môj blog dlhšie viete, že mám svoju izbu doma zariadenú celú v bielom. Nábytok dokonca aj dekorácie, všetko biele. Aj keď v izbe už jeden stôl mám na písanie, moje srdce stále túžilo po krásnom toaletnom stolíku ako majú blogerky a youtuberky. No nikdy som nevedela kam ho dať, no počas letného upratovania som si preorganizovala izbu a uvoľnilo sa mi miesto na toaletný stolček. Začala som hľadať. Najkrajšie stolčeky som našla na
www.favi.sk ,kde nájdete nie len stolčeky ale aj iný nábytok na zariadenie bytu a z cele stránky by som si mohla spraviť aj 10 wishlistov.

Stolíky, ktoré sa mi najviac páčia som rozdelila do dvoch kategórií:
1. pre princezné
2. klasické a jednoduché

V prvej kategórií nájdete krásne biele stolíky, ktoré sú zdobené ako pre princeznú. Sú z kvalitných surovín a potešia nie jednu ženu. Každý stôl má aj stoličku, množstvo úložného priestoru a krásnu stoličku.

V druhej kategórií nájdete stolíky, ktoré sú jednoduchšie, no stále krásne! U týchto dvoch prevládajú čisté línie, elegancia a jednoduchosť. Sú veľmi kvalitne spracované a hodia sa do každej izby. Ak teda zháňate toaletný stôl, sklamané nebudete.Tak, ktorý toaletný stolík sa vám najviac páčil? Ika :) 

You Might Also Like

0 komentárov

Ďakujem za komentáre :)