#Šťavnatý look s Urban Decay

16:50

Ahojte kočky!:) O chvíľku tu už máme koniec júla. Prázdniny bežia poriadne rýchlo a ja musím povedať, že toto sú jedne z tých najlepších prázdnin! Síce som pravidelne zaneprázdnená natáčaním videí a následne strihaním videí, čo je neuveriteľne zložitá a podrobná práca, ale môžem povedať, že ma to neuveriteľne baví a je super vidieť sama na sebe, že sa každým videom zlepšujem a dúfam, že to vidíte aj vy. Pre pár dňami som sa vrátila z dovolenky, tak sa môžete tešiť na príspevok s fotkami zo Španielska!

Ako som spomínala na instagrame, pred 2 mesiacmi som naviazala spoluprácu so značkami Urban Decay a Kiehl's. Obe značky poznám už veľmi dlho a kupovala som si od nich veci ešte pred spoločnou spoluprácou. Keď mi prišiel balíček s vecami na otestovanie, musím povedať, že som bola nesmierne šťastná!
V balíku som si našla paletku očných tieňov, ceruzku na oči a tekutý matný rúž. Všetky tri produkty som si veľmi obľúbila a pravidelne ich používam.
Prvá vec, ktorú som si vytiahla bola paletka Naked basics 2. Táto klasická paletka od UD je nádherná zvnútra aj zvonku. Vo vnútri balenia nájdete 6 matných očných tieňov. Z názvu Basics plynie, že paletka je vhodná na každodenné líčenie. Očné tiene sú bohato pigmentované, jemne namleté a krásne držia na viečku až do odlíčenia. Využívam všetky odtieňe rovnako, no odtieň Venus je môj favorit. Tu už môžete vidieť moje obľúbené každodenné líčenie s touto paletkou.Druhá vec v balení bola vodeodolná ceruzka 24/7 Glide-on v odtieni Empire. O tom, že tieto ceruzky sú rovnako legendárne ako samotné paletky Naked som počula už viackrát, no konečne som ju mohla otestovať aj ja! Ceruzka je pigmentovaná, krémová, vodeodolná- čo viac som si mohla priať? Dokonca odtieň Empire je fialový a táto farba krásne ladí k očiam. Používam ju na waterline (vnútorná linka v oku) ale aj ako farebnú linku na obzvláštnenie líčenia. Posledný produkt, ktorý som si našla v taštičke bol matný tekutý rúž Vice v odtieni Tryst. Odkedy sú "v móde" tekuté matné rúže, iné nepoužívam. Tento ma dostal farbou. Odtieň Tryst je šťavnatá červená farba, ktorá po zaschnutí sa zamkne a vydrží až do odlíčenia. Testovala som ju pri jedení obedu, večere a taktiež zmrzliny a vydržala všetko. Na perách je veľmi príjemná a odtieň je dokonalý na leto. 


Poznáte značku Urban Decay? Frederika :) 

You Might Also Like

1 komentárov

  1. značku poznám ale ešte som od nich nič nemala produkty sa mi vždy veľmi páčili a určite sú skvelé lebo každy si ich chváli a ako spolupráca to by som mala aj ja veľkú radosť, inak ti to veľmi pristane:):) a tvoj blog sa mi páči♥

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)