#Gentlemani sú v kurze

15:00

Ahojte kočky!:) Už tu máme september a mnohé z vás už opäť zasadli do školských lavíc. Mne našťastie začína škola až koncom septembra, no počasie mi už jasne naznačilo, že letné šaty a sukne môžem odložiť, pretože leto je nenávratne preč. Možno príde ešte babie leto, no zatiaľ je u mňa už jeseň, včera som mala dokonca tekvicové rizoto- pumpkin spice everything!

S príchodom jesene sme o krok bližšie vrstveniu oblečenia a rovnako ako ženy- aj chlapi chcú byť pekní! Neviem ako vy, no mne sa vždy páčili gentlemani. Upravený chlap v saku s kravatou či motýlikom je podľa mňa 100x krajší a určite si ho skôr všimnem ako niekoho v nohaviciach a tričku. No to ako sa obliekate chlapci je len a len na vás!

Kravaty, motýliky či manžetové gombíky sú skvelé doplnky, ktoré pozdvihnú každý outfit. Tým teraz nemyslím, že k tričku a krátkym nohaviciam si dajte motýlika! To nie, no k obleku tieto doplnky patria. S prichádzajúcou jeseňou opäť kraľujú farby ako hnedá, vínová a fľaškovo zelená, ktoré sú moje obľúbené! Na stránke Trendhim nájdete všetky tieto doplnky aj omnoho viac, či už pánske náramky alebo tašky. Haha, keď si spomeniem na slovo pánske tašky, okamžite si spomeniem na jednu časť z Priateľov, kedy Joey mal tašku a jeho priatelia si z neho robili srandu, že je to kabelka. Podľa mňa majú právo nosiť tašku rovnako muži aj ženy a samozrejme sú rozdielne. Nielen, že sú praktické, pretože kde má nosiť chlap peňaženku, notebook či iné veci? V zadnom vrecku alebo v saku či pod rukou? To nie, radšej vyskúšajte tašku. Nehovorím, že perfektnú tašku nájdete rýchlo, no za pokus to stojí!

Mne sa najviac zapáčili tieto modely, niektoré sú vhodné na cestovanie a niektoré na každodenné nosenie.


Nikdy ale nezabudnite, že v móde sa medze nekladú! Nebojte sa experimentovať a kombinujte rôzne vzory a nájdite ten svoj vlastný štýl. Ak vám to nejde, tak sa opýtajte svojej priateľky či sestry alebo si nájdite nejaké články na internete ako tento môj.

Tak dámy, ako sa obliekajú vaši chlapi/manželia/priatelia/súrodenci? Určite mi dajte vedieť! Frederika :)


You Might Also Like

1 komentárov

Ďakujem za komentáre :)