#Novinky od Urban Decay

14:08

Ahojte kočky!:) Dnes som si pre vás pripravila článok, v ktorom vám ukážem novinky od značky Urban Decay. Ak ste zaregistrovali na mojom instagrame, v lete som začala spolupracovať so značkami Urban Decay Kiehl's a som veľmi vďačná za tieto spolupráce! :) 
V balíku som si našla novú paletku od Urban Decay s názvom Naked Heat. Ak sledujete beauty trendy tak určite viete, že UD má už paletky Naked 1, 2, 3, Smokey a teraz aj túto skvelú Heat. Táto paletka vo mne signalizuje jeseň, pretože v nej nájdete 12 odtieňov a všetky sú teplé a s oranžovým podtónom. Paletka ma zaujala dizajnom, pretože nie je plechová ako boli 2,3 ale rovnako ako Smokey je z plastu. Balenie je kvalitné a do detailov prepracované. Čo sa týka kvality tieňov som veľmi spokojná. Sama vlastním niekoľko paletiek od UD a musím povedať, že ma zatiaľ ani jedna nesklamala. Tiene sú jemne namleté, vysoko pigmentované a neopadávajú. Čo sa mi na tejto paletke páči je intenzita tieňov, pretože moje líčenie vyzerá rovnako dobre po celom dni ako ráno, keď sa nalíčim. Kedže paletka nepráši, určite vám vydrží dlho. Ak by ste túto paletku chceli aspoň vyskúšať, tak ju nájdete v Douglase!
Druhá beauty novinka bola paletka rozjasňovačov s názvom After Glow, v ktorej nájdete štyri DOKONALÉ rozjasňovače. Musím sa priznať, že keď prišiel pred pár rokmi trend rozjasňovania, tak som tomu trošku nerozumela a nepáčilo sa mi. V drogérií boli dostupné len tekuté rozjasňovače vo veľmi zlej kvalite a vyskúšala som všetky (!!!) no ani jeden mi nevyhovoval. No pred rokom som dala šancu prvému rozjasňovaču, ktorý nebol tekutý ale lisovaný- púdrový a odvtedy používam rozjasňovač denne. Preto, keď som uvidela túto paletku medzi novinkami povedala som si, že ju proste chcem. Ubehol mesiac a ja som si ju našla v PR balíku, viete si predstaviť aká som bola nadšená!:D Rozjasňovače sú rovnako krémové ako paletka očných tieňov a sú tak ŽIARIVÉ, že ich vidno až na koniec ulice. Tri rozjasňovače v balení majú zlatý podtón a jeden strieborný. Balenie je krásne a kvalitné, no jediné mínus vidím asi v rozložení paletky, pretože odtiene Bliss a Side Piece sú si veľmi podobné, takže by som možno uvítala trošku iný odtieň, no inak som veľmi spokojná a táto paletka "vyšachovala" všetky ostatné rozjasňovače z hry a používam len ju

V balíku som si našla aj dva produkty na odličovanie, chceli by ste článok aj o nich? Ika :) You Might Also Like

6 komentárov

 1. ach,tak UD je kozmetické nebo, a Naked milujem asi všetky,takže verím že aj Heat musí byť skvelá :) určite si rada prečítam aj o odličovačoch :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já od Urban Decay nic nemám, ale do budoucna si chci pořídit nějakou paletku :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite odporúčam UD má skvelé paletky, hlavne veľmi kvalitné!:)

   Odstrániť
 3. Kráásne líčenie, s tými mihalničkami to vyzerá fantasticky! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem!:) Pridala som aj video, keďže som líčenie aj natočila :)

   Odstrániť

Ďakujem za komentáre :)