#Jeseň 2017

15:00

Ahojte kočky!:) Jeseň je už tu. Listy padajú zo stromov a príroda mení šatník. Všetko je zrazu v oranžových, červených a hnedých farbách. Ja osobne jeseň zbožňujem. Tým, že v prírode je mix farieb, rada nosím rôzne druhy a farby oblečenia. Najradšej nosím zrejme vínovú, oranžovú, horčicovú a koňakovo-hnedú. Čo sa týka trendov, tak tie zrejme ostávajú: čipka & volán, čižmy nad kolená a pokrývky hlavy.

Čipka alebo volán?
Tieto dva trendy sa celý rok bijú o prvenstvo. Ja mám rada obe a veľmi sa mi páči trend pletených šiat, z ktorých vytŕča čipka. Je to sofistikované a veľmi ženské. Volány, ktoré v lete boli trendom číslo jeden ostávajú trendy aj v jeseni a neuberajú na sile. V obchodoch nájdete rôzne druhy čipky a volánov na rôznych kúskoch oblečenia, ktoré v jeseni určite vynosíte.

Čižmy nad kolená
Minuloročný trend, ktorý stále trvá. Semišové, nadčasové a elegantné čižmy nad kolená. Predĺžia a zoštíhlia nohy a taktiež sú trendy a teplé. Ja som si tieto čižmy kúpila minulý rok na opätku a tento rok si plánujem kúpiť ďalšie na rovnej podrážke. Jednoduché čižmy, ktoré sa dajú kombinovať so všetkým nemajú chýbať v šatníku každej ženy.

Čiapka & Baretka & Klobúk

Naschvál som na začiatku článku nazvala tieto doplnky ako pokrývky hlavy, pretože v jeseni sa dá experimentovať s hocičím. Čiapky, baretky, šiltovky, klobúky skrátka všetko čo sa vám páči! Ja sama obľubujem klobúky a minulú jeseň som si zamilovala baretky. Tento rok som sa zamilovala do jednej v Zare a a do ďalšej v Stradivariuse. Sú pekné a pozdvihnú každý outfit na vyššiu úroveň.


You Might Also Like

0 komentárov

Ďakujem za komentáre :)