#Conversky sú najlepšie!

13:40

Ahojte kočky!:) Jeseň je už konečne tu. Neviem ako vy, ale ja jeseň zbožňujem. Všetky tie farebné listy, jemný vánok a chladnejšie počasie na mňa pôsobí veľmi dobre a relaxačne. V jeseni okrem čítania kníh zbožňujem dlhé prechádzky a pokiaľ ešte nie je veľká zima, tak nosím tenisky, ktoré sú pre mňa najpohodlnejšia obuv na svete. V zbierke mám rôzne značky, no najradšej mám značku Converse. Svoje prvé conversky som si kúpila na základnej škole a veľmi som sa z nich tešila. Boli to vysoké červené tenisky a prežili somnou tri dlhé sezóny. 


Preto mám tenisky Converse veľmi rada- výdrž. Niektoré drahšie tenisky sú po jednej sezóne zničené a nemôžem ich nosiť, no aj teraz v botníku nájdem viacero párov conversiek, ktoré mám už dlhšie, no sú vo výbornom stave. Najnovší pár mám zo stránky spartoo.sk, kde ma zaujali tieto metalické biele. Nie sú to tradičné látkové tenisky a to, že sú metalické im dodáva nádych luxusu. Tiež sa mi páči celobiele prevedenie a aj to, že sú veľmi ľahké a pohodlné. Biele tenisky sa veľmi ľahko kombinujú a krásne svietia v kope lístia teraz v jeseni.


Na stránke spartoo nájdete rôzne druhy topánok podľa vaších predstáv. Majú široké spektrum oblečenia, topánok či doplnkov. Najviac ma ale zaujala dámska obuv na zimu, kde si každá z vás nájde tie práve topánky, ktoré splnia všetky vaše požiadavky.

Ak sa vám nejaké tenisky na stránke páčia, môžete použiť kód NEW, ktorý vám odčíta nejaké tie eurá z nákupu!:) Platí do 9.1.2018 na všetok tovar, ktorý nie je zlacnený a bez minimálnej výšky nákupu.

Aká je vaša najobľúbenejšia značka tenisiek?


Ika:)

You Might Also Like

1 komentárov

  1. Značku Converse mám taky moc ráda :) už mám ve svém botníku několik kousků a stále pokukuji po nových :)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)