#Christmas time

17:05

Ahojte kočky!:) Zajtra tu už máme Vianoce a ja som sa rozhodla napísať článok na blog, pretože aj keď som plne aktívna na youtube (2 videá týždenne!) písanie mi chýba. Zajtra bude na našom konte giveaway, tak sa určite zapojte TU.

Tento rok som nemala šťastie na výber zimnej bundy alebo kabátu. Svoj vysnený kabát som si našla v Reserved, no ostala som sklamaná, keď som ho vytiahla raz von a celá podšívka sa mi roztrhla. Vravela som si, že ako je to možné, keďže mám Reserved rada. Preto som sa rozhodla, že si kabát objednám online a dobre som spravila. Keďže som bola naposledy spokojná s nákupom na Spartoo vedela som, že ani s výberom iného oblečenia nebudem mať problém. Na www.spartoo.sk nájdete rôzne dámske kabáty pre všetky vekové kategórie. Ak ešte nemáte nejaký skvelý kabát prikladám moje tipy a ak by ste chceli zľavu, nezabudnite použiť kód NEW :-) 

Ja osobne rada striedam dlhé kabáty, krátke bundy a parky. Dlhé kabáty najradšej nosím k elegantnejším outfitom a k šatám, pretože sú dlhé a teplé. Naopak tieto štýlové, krátke bundičky rada nosím k športovým outfitom, pretože sú farebné a pritom chic a pohodlné. Posledná kategória sú parky, ktoré ma stále zachránia v najväčšej zime.

Aké zimné bundy/kabáty nosíte vy? Ika!:)

Šťastné a Veselé Vianoce! :) 

You Might Also Like

1 komentárov

Ďakujem za komentáre :)