#Mám nové vlasy!

16:21

Ahojte! :-) Hlásim sa s druhým článkom tento rok, v ktorom Vám napíšem o mojej zmene účesu. Posledné roky som si udržiavala jednoduché ombré, ktoré sa ľahko udržiavalo, no už dlhšiu dobu ma lákalo balayage v studených tónoch. Preto som sa rozhodla vyskúšať nový salón v Bratislave s názvom House Gatsby by Peter Sýkora. V tomto salóne sa o vás postarajú od hlavy až po päty. Manikúra, pedikúra, vlasy, pleť, masáže, sauny, jóga, akupunktúra a nádherný výhlad ako bonus.

Ja som pri svojej návšteve (určite nie poslednej!) vyskúšala manikúru gélovým lakom značky IBD a taktiež mi zmenili účes. Hneď po príchode som sa cítila veľmi dobre, pretože personál v salóne bol veľmi milý a vysvetlil mi čo sa bude diať, ponúkli mi kávu a išli sme nato. Najprv sme prekonzultovali zmenu a nafotili moje vlasy, aby sme mohli vidieť premenu :-) 


fotené počas "golden hour" :-) 

Počas farbenia som sa dozvedela veľa informácií ohľadom starostlivosti o vlasy a o produktoch, ktoré v salóne používajú- Keune a Kevin Murphy. Neviem si pomôcť, ale farbenie vlasov bolo asi prvykrát v mojom živote zážitok, pretože celý proces krásne voňal. Nikdy som si nemyslela, že farby na vlasy môžu voňať, no mýlila som sa.

Po nafarbení nasledovala kúra na vlasy, ktorá mi dokonalo (!!!) vyhladila a vyživila vlasy. Nasledoval proces tónovania, pretože som chcela balayage v studených tónoch a potom samotný styling vlasov. Vlasy mi podstrihli a krásne natočili. Ak by ste chceli vidieť vtipné boomerangy, nájdete ich na mojom instagrame v highlights- BLOG&YT :) Po skvelej premene vlasov som vyskúšala aj gélovú manikúru a bola som veľmi spokojná, pretože na ďalší deň som cestovala do Prahy na blogerskú akciu so značkou Nyx a moje nechty žiarili. Dostala som veľa komplimentov na krásny tvar a farbu. Vybrala som si nakoniec krásnu modrú farbu, pretože od jesene som mala nechty buď bordové alebo béžové a chcelo to zmenu. Gél lak mi vydržal na nechtoch viac ako týždeň, boli krásne, lesklé a pevné.

Takto vyzerá farba pri dennom svetle, krásny studený podtón :-)

Musím povedať, že tie 4 hodiny v salóne zbehli ako voda a ja som sa cítila ako princezná. Individuálny prístup a skvelé služby ma presvedčili, že sa rada vrátim a vyskúšam aj niečo nové, dosť ma láka ich Footlogix pedikúra.

Tento týždeň majú dokonca akciu manikúra s gellakom + pedikúra Footlogix za 49€ alebo alebo farbenie, melír s fúkanou a strihom za 65€!

Ak tento salón nepoznáte, tak ho nájdete na Facebooku, Instagrame a na adrese: Radvanská 23A Bratislava. 

Frederika :) 

You Might Also Like

2 komentárov

Ďakujem za komentáre :)