#New year- new me!

12:12


Šťastný nový rok 2019 prajem! :-) Všetci milujeme predsavzatia a tie novoročné asi najviac, pretože pevne veríme, že sa splnia a potenciálne nám aj zmenia život. Každý rok si dávam predsavzatia, ktoré dokážem splniť a preto aj tento rok som si dala 10 predsavzatí, ktorých sa chcem držať a zlepšiť si tak život.

Prvé z nich bolo upratať si šatník. Ako blogerka som v priebehu siedmych rokov na sociálnych sieťach zmenila štýl mnohokrát. No, čím som staršia uvedomujem si, že dôležitejšie je mať menej oblečenia, ktoré bude kvalitné ako plné skrine oblečenia, ktoré je nekvalitné od strihu až po materiál. Preto som si povedala, že keď si upracem šatník zaobstarám si nejaké „basic“ kvalitné kúsky oblečenia, ktoré sa dajú ľahko kombinovať so všetkým a nebudem stáť hodinu pred skriňou v spodnom prádle so zúfalým pohľadom.

1.     Rolák
Prvá vec, ktorá nesmie chýbať v žiadnom šatníku je rolák. Dobre padnúci rolák dokáže zachrániť všetko a ako ma naučila moja obľúbená youtuberka Valeria Lipovetsky, rolák nemusí byť nuda. Jej obľúbený trik som si veľmi obľúbila, preto sa o to podelím aj s vami. Valeria si rolák po oblečení vyhrnie dovnútra a zastrčí zdola do podprsenky a tak z neho spraví nový kúsok oblečenia, ktorý vyzerá super! Zvýrazní pás a zahreje :-)  Pásiky, vzory alebo jednofarebný rolák- to už nechám na vás, no jeden rolák v skrini je nutnosť!

2.     Nohavice
Ak by ste mi pred 5 rokmi povedali, že budem nosiť nohavice častejšie ako rifle, zrejme by som vás vysmiala. V šatníku som mala stále len rifle, no začala som si postupne kupovať nohavice a od jesene som mala na sebe rifle maximálne 10x, pretože ma bavia nohavice s vysokým pásom. Mám červené, kockované, kárované, čierne.. vyzerá to štýlovo a keď k ním hodíte tričko a tenisky máte jednoduchý každodenný outfit a keď k tomu hodíte sako a vysoké opätky, tak sa tie nohavice pretransformujú na sexy večerný outfit, takže za mňa nohavice určite áno!

3.     Kvalitná košeľa
Naschvál som začala prídavným menom, pretože nie je košeľa ako košeľa. Niekedy som si kupovala košele hocikde, no zistila som, že lacné košele sú z nekvalitného materiálu a spôsobujú potenie sa, sú nepríjemné na tele, presvitajú.. Radšej mať jednu kvalitnú košeľu ako desať nekvalitných.

 4.     Šaty
Zbožňujem šaty! V jeseni som si zamilovala opäť koženkové veci, tak som si kúpila aj koženkové šaty, ktoré som nosila veľmi často. Pôsobia ležérne s rifľovou bundou alebo elegantne s tvídovým sakom. Baví ma ich nosiť v zime s pančuchami, pretože tie šaty hneď vzbudia pozornosť a ďalšie šperky sú zbytočné!

5. Pokrývky hlavy- čiapky, baretky, klobúky & kapitánske čiapky
To najlepšie na záver.  Keď si otvoríte môj instagram, garantujem vám, že nájdete VEĽA fotiek, na ktorých mám klobúk alebo kapitánsku čiapku. Tento trend nie je novinka, keďže v jeseni som ich videla všade, no ja som si ju absolútne zamilovala! Veľmi sa mi páči táto čiapka v kombinácií s jednoduchými vlnami, pretože sa cítim ako Parížanka- tres chic!Určite mi dajte vedieť, čo nesmie chýbať vo vašom šatníku a či by ste uvítali takýto článok aj o kozmetike- 5 kozmetických produktov, ktoré musí mať každý!

Frederika :-)
#ad

You Might Also Like

0 komentárov

Ďakujem za komentáre :)