#Leto kde si?

15:22


Koniec mája a počasie nám stále naznačuje, že je sychravá jeseň a nie koniec jari. Keď sa pozriem z okna vidím buď búrku, prehánky alebo prietrž mračien a musím povedať, že takto som si koniec mája nepredstavovala. Pre mňa je koniec mája signál, že sa začínam pozerať po dovolenkách a listujem v katalógoch, kam sa v lete pozriem. Preto som sa rozhodla pre vás dnes napísať článok o plavkách, pretože verím, že moja pozitívna energia a tento článok konečne privolajú leto!

Ja osobne milujem nakupovanie letného oblečenia a hlavne plavky! Rôzne strihy, farby a potlače na každý deň dovolenky iné. Keď letím na dovolenku beriem si najmenej 5 druhov, tak vám ukážem mojich favoritov.

Tieto plavky ma zaujali hneď na prvý pohľad strihom a farbou, pretože túto farbu som na plavkách ešte nevidela a zistila som, že vyzerá perfektne na opálenom tele. Ja sama mám väčšie prsia, preto vyhľadávam plavky, ktoré budú pohodlné a bez kostíc. Tento strih- trojuholníky je môj obľúbený. Krásne vynikne dekolt a sú príjemné na nosenie. Veľmi sa mi páči aj jemné nariasenie v oblasti pod prsiami a v páse, ktoré opticky zoštíhli postavu. Tieto sú určite MUST-HAVE na leto 2019!Druhé plavky, ktoré som si vybrala sú bordovej farby v športovejšom štýle. Ja osobne tento typ plaviek zbožňujem najmä do aqua parkov a na potápanie sa. Poskytujú 100% komfort a môžem v nich skákať a plávať bez toho aby som sa bála, že sa budú po tele posúvať. Bordovú farbu mám veľmi rada a ako bonus hodnotím krásne viazanie vzadu na chrbte.Musím sa priznať, že nevlastním jednodielne plavky, ale potom čo som videla na stránke Lascana tieto krásne Jette plavky s lemom povedala som si, že jedne potrebujem! Jednoduchý čierny model, ktorý je obohatený o krásny detail okolo krku. Viem si tieto plavky aj ako top ku kraťasom v lese!Vzory sú hit sezóny. Čím väčšie, tým lepšie. Mne sa zapáčili veľmi tieto čierno-biele plavky. Tento vzor a zaujímavé prevedenie, ktoré obsahuje aj krásny detail- krúžok na spodnom aj vrchnom diely zaručí, že budete hviezda na pláži. Opäť môj obľúbený druh- dvojdielny a trojuholník- nestarnúca klasika pre každú ženu.


Posledné plavky, ktoré som si vybrala sú úplne iné a mimo mojej komfortnej zóny, pretože sú na šnurovanie, ktoré ide cez prsia. Sú sexy a krásne tvarujú postavu. Musím povedať, že som si ich pozrela už najmenej 3x a je dosť možné, že si ich kúpim, pretože vyskúšať niečo nové nikdy nie je na škodu a sú ozaj krásne!


Aké plavky preferujete vy? Ktoré vás zaujali v tomto článku? Frederika :) 


You Might Also Like

0 komentárov

Ďakujem za komentáre :)