#Desenio

10:04

Ahojte! :-)

Dnes som si pre vás pripravila článok o novinke v mojej izbe. Keďže žijem v Bratislave, chcela som si trošku osviežiť moju izbu, preto keď mi prišla ponuka spolupráce s Desenio, neváhala som ani minútu a objednala si 4 krásne obrazy na stenu. Na obrazoch sú pivónie, čo sú moje najobľúbenejšie kvety, sú rúžovej farby - moja obľúbená farba a sú minimalistické, čo som presne hľadala.


Na www.desenio.sk majú široký výber obrazov pre všetkých. Nájdete tam rôzne štýly, farby či vzory a k tomu aj rámy, podľa toho o akú farebnú kombináciu máte záujem. Keďže v mojej izbe mám všetky kovy striebornej farby - ja som si vybrala strieborné rámy. Po odoslaní objednávky mi všetky obrazy prišli do 3 dní, kuriérom a dobre zabalené.
Rýchlo som ich poskladala a takto vyzerajú na stene. Ak by ste chceli vidieť viac fotografií obrazov, nájdete ich na mojom instagrame - frederika369Tieto obrazy dodali mojej izbe šmrc a vyzerá oveľa lepšie, modernejšie a elegantnejšie. Ja som s nimi veľmi spokojná, preto som pre vás vybavila zľavový kód FREDERIKA25, s ktorým získate 25% zľavu na celu objednávku do 11.6. 💕
Máte vo svojej izbe alebo v byte nejaké krásne obrazy? Dajte mi vedieť!  💕  Ika.

You Might Also Like

1 komentárov

  1. Aké sú nádherné <3 Asi by sa mi tiež niečo hodilo :)

    xoxo | Monica from https://lipstickverse.com/

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre :)