9 komentárov
 1. moc pěkně vyplněný tag a super si to vymyslela s nominacemi

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj :) chcela by som sa ťa opýtať že či tá knižka The teen vogue handbook je dobrá ? alebo vlastne o čom je? :D Chcela by som si ju objednať len neviem či sa oplatí :D Veľmi by si mi pomohla :D vopred dakujem :D PS: Sorry že otravujem.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ahoj neotravuješ!:) čitateľky sa majú stále pytať a mňa to moc teši :-) Určite sa ta knižka oplatí je pisana dosť zrozumiteľne anglicky:) sú tam typy obliekania,backstage modeliek a modne prehliadky :) taky zvazok teen vogue a vogue časopisov v jednej knižke:) je skvelá a stále si ju čitam dookola:)

   Odstrániť
 3. Jééj :DDDD ďakujem fakt :D hned si ju idem objednať :)) :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj :) Skvelý tag! Máš úžasné meno Ika alebo teda Fredy alebo Frederika :D Je úplne skvelé :) A čo sa týka kníh a časopisov závisláčim na nich aj ja :) milujem beletriu od browna, eca, folleta a mnohých ďalších :) cestovanie, ach skvelá téma, ja by som najradšej prešla celý svet, a stačil by mi na to jeden teplovzdušný balón, zásoby jedla a vody a nejaký ten kufrík s oblečením a kozmetikou musí byť :D a aby som nezabudla jeden fotoaparát s náhradnými baterkami :) Tiež ma láka žurnalistika akurát neviem či sa k tomu dostanem, treba mať kontakty ktoré ťa tam prešupnú a nie som si istá kde ich nazbieram, ale kedže ešte na gymnáziu niesom a čaká ma to až o chvíľu dúfam, že sa za tie 4 roky rozhodnem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ahoj :) Skvelý tag! Máš úžasné meno Ika alebo teda Fredy alebo Frederika :D Je úplne skvelé :) A čo sa týka kníh a časopisov závisláčim na nich aj ja :) milujem beletriu od browna, eca, folleta a mnohých ďalších :) cestovanie, ach skvelá téma, ja by som najradšej prešla celý svet, a stačil by mi na to jeden teplovzdušný balón, zásoby jedla a vody a nejaký ten kufrík s oblečením a kozmetikou musí byť :D a aby som nezabudla jeden fotoaparát s náhradnými baterkami :) Tiež ma láka žurnalistika akurát neviem či sa k tomu dostanem, treba mať kontakty ktoré ťa tam prešupnú a nie som si istá kde ich nazbieram, ale kedže ešte na gymnáziu niesom a čaká ma to až o chvíľu dúfam, že sa za tie 4 roky rozhodnem :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentáre<3